Gry komputerowe

World of Warplanes bogatsze o nowy tryb rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Wydaje się, że nowa aktualizacja jest dość istotna i być może spowoduje, że tytuł ten zyska jeszcze większą liczbę sympatyków.

World of Warplanes gra

Studio Wargaming pochwaliło się nową aktualizacją do gry World of Warplanes. Wydaje się, że jest ona dość istotna i być może spowoduje, że tytuł ten zyska jeszcze większą liczbę sympatyków.

Aktualizacja oznaczona numerkiem 1.5 to kilka zmian, ale na pierwszy plan bez wątpienia wysuwa się tutaj nowy tryb gry. Producent określa go mianem propozycji dla początkujących, ale wydaje się, że również gracze zaznajomieni już z tą produkcją będą mogli się tutaj nieźle bawić.

"Piloci World of Warplanes mogą spróbować nowego trybu gry 15 na 15 graczy, gdzie w każdej drużynie znajdzie się od 3 do 5 uczestników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję  i stanąć naprzeciwko samolotów kontrolowanych przez komputer. Ten tryb niesie ze sobą nowe misje do wykonania oraz osiągnięcia. Po każdej wygranej bitwie, amunicja i wykorzystany sprzęt odnawiają się, a poziom trudności kolejnej walki stopniowo wzrasta."

Łatka urozmaicić ma zabawę o zdecydowanie bardziej zaawansowany system niszczenia celów naziemnych. Dzięki temu atakowanie ich stać ma się dużo ciekawsze dla graczy oraz bardziej opłacalne. To już z racji tego, że poczyniono zmiany w bitewnych dominacjach na ich korzyść.

Poza tym gracze dostaną również nową mapę - Kanion dla samolotów poziomów 3-10 oraz przemodelowaną arenę Park Narodowy. Dodatkowo pojawiły się nowe osiągnięcia do zdobycia w grze, zarówno dla nowych graczy,  jak i zaawansowanych pilotów.

Źródło: Wargaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mpsk2
  18
  Tak mało ludzi w to gra, że trzeba robić wersję z botami?
  • avatar
   Konto usunięte
   18
   Tej gry nic nie uratuje - WarThunder mimo, że wiele mu brakuje do doskonałości to zjada WoWarplanes na śniadanie
   • avatar
    Konto usunięte
    6
    To nie jest żaden tryb dla początkujących... Dodają boty bo w to nikt nie gra.

    "jeszcze większą liczbę sympatyków" śmiechłem.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     jeżeli tej serii nie uratuje "woda"to widzę szybki koniec zielonych ludzików