Gry mobilne

World of Warships Blitz - okręty lądują na smartfonach i tabletach

przeczytasz w 1 min.

Od dzisiaj wirtualne bitwy okrętów można toczyć w kolejce do dentysty, w autobusie i w każdym innym miejscu na świecie. Firma Wargaming wypuściła World of Warships Blitz – to darmowa mobilna gra wojenna na Androida i iOS, która oddaje dostęp do 90 różnych maszyn.

Wirtualni kapitanowie nie będą już przywiązani do swoich komputerów – od dzisiaj pograją też na smartfonach i tabletach. Oficjalnie zadebiutowała bowiem gra World of Warships Blitz, czyli mobilna edycja wojennej gry firmy Wargaming.

World of Warships Blitz - dziś premiera gry

World of Warships Blitz to (tak jak World of Tanks Blitz) mobilna, nieco uproszczona i przystosowana do ekranów dotykowych wersja gry sieciowej. Wargaming zapowiada, że gracze, aby osiągnąć sukces, będą musieli wykazać się indywidualnymi umiejętności taktycznymi, ale też dobrze funkcjonować w drużynie.

Wargaming przygotował się do premiery i już w momencie startu oddaje do dyspozycji graczy aż 90 okrętów. Reprezentują one drzewka: japońskie, niemieckie, rosyjskie i amerykańskie – wśród nich znajdują się lotniskowiec Midway, pancernik Yamato i krążownik Kolberg. Rozgrywka toczona jest w formacie 7v7.

World of Warships Blitz – zwiastun gry z fragmentami rozgrywki

Gra World of Warships Blitz jest dostępna za darmo. Można ją pobrać na Androida lub na iOS i – co warto podkreślić – posiadacze urządzeń z jednym i drugim systemem mogą grać razem. Zunifikowane konto Wargaming to z kolei możliwość przenoszenia postępu pomiędzy platformami.

Pobierz World of Warships Blitz (download)

Pobierz World of Warships Blitz na Androida
World of Warships Blitz na Androida
Pobierz World of Warships Blitz na iOS
World of Warships Blitz na iOS

Premiera World of Warships Blitz to pierwsza z wielu nowości, jakie Wargaming zaplanował na rok 2018. Jeśli chcecie, w naszym newsie możecie sprawdzić, co jeszcze jest w drodze.

Źródło: Wargaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  0
  Jak wymagania?
  • avatar
   Krishnamishna
   0
   i7 i 1080ti