Gry komputerowe

Sowieckie krążowniki dopłynęły do World of Warships

przeczytasz w 1 min.

A wśród nich takie legendy jak Project 26 „Kirow”. Wargaming przygotował naprawdę zacną aktualizację swojego morskiego MMO.

WoWS Soviet

Potężne i szybkie – takie są sowieckie krążowniki, które właśnie wzbogaciły flotyllę gry World of Warships w ramach aktualizacji oznaczonej numerem 0.5.4. Najlepiej sprawdzą się podczas akcji na większych dystansach oraz w bitwach, w których warunki często się zmieniają. Ważną ich cechą jest również ponadprzeciętna zwinność, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie błyskawicznego zwiadu lub – w przypadku takiej konieczności – odwrotu.

„Prace nad linią tych krążowników rozpoczęły się dwa lata temu,” mówi Artur Płóciennik, globalny producent wydawniczy World of Warships. „Włożyliśmy wiele wysiłku, aby te jednostki były tak autentyczne jak to jest możliwe i jesteśmy ciekawi jak przypadną do gustu graczom”.

Łącznie gracze World of Warships otrzymali do swojej dyspozycji 9 nowych okrętów. Jakie konkretnie są to maszyny? Na uwagę zasługują przede wszystkim dwa. Project 26 „Kirow”, na przykład, jest zwinny i szybki jak lekki krążownik, ale jego uzbrojenie godne jest ciężkich maszyn. Project 66 „Moskwa” z kolei nigdy nie ujrzał światła dziennego, ale jego przeznaczeniem miała być walka z USS „Des Moines”. Teraz możemy zobaczyć „co by było, gdyby”.

Pozostałe krążowniki to Nowik, Bogatyr, Świetłana, Budeny, Szczors, Czapajew i Dymitr Doński. Więcej na ich temat, jak również o samej aktualizacji przeczytacie na oficjalnej stronie gry. Tymczasem zostawiamy was z najnowszym zwiastunem – oto i on:

Źródło: Wargaming

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!