Gry

Worms Battlegrounds - robale zaatakują nowe konsole

przeczytasz w 1 min.

Niech nikt nie ośmieli się mówić, iż Robale nie idą z duchem czasu.

Worms Battlegrounds gra zapowiedź

Mamy przynajmniej kilka serii gier, z którymi spotkała się zdecydowana większość graczy. Ba, są nawet takie, przy których bawiły się osoby na co dzień stroniące od elektronicznej rozrywki. Jako przykład posłużyć może tutaj nieśmiertelny cykl Worms. Niech nikt nie ośmieli się jednak mówić, iż nie idzie on z duchem czasu.

Głośno było ostatnio o twórcach NASCAR 14, zdaniem których gra nie pojawi się na nowych konsolach tylko dlatego, iż platform tych jest na rynku zdecydowanie za mało. Robale śmieją się jednak przedstawicielom studia Eutechnyx w twarz i zapowiadają, że planują już inwazję na te skromne kilka milionów konsol nowej generacji.

Najnowsza odsłona serii przyjmie nazwę Worms Battlegrounds i zgodnie z zapowiedziami Team17 trafi na PlayStation 4Xbox One jeszcze w tym roku. Być może gra pojawi się również na PC, ale oficjalnie tego jeszcze nie powiedziano.

Niestety nie ujawniono też szczegółów dotyczących tego, jak wyglądać ma tutaj rozgrywka, ale mamy nadzieję, że producent zastosuje dobrze znane i najbardziej lubiane przez większość graczy schematy.

Więcej szczegółów na temat Worms Battlegrounds poznać mamy w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: videogamer

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  QraJr
  6
  Pierwsza (i pewnie jedyna) gra na konsole nowej generacji która będzie chodzić w fullhd i 60 fps.
  • avatar
   vegasnight9
   3
   Kilka dni temu kupiłem na STEAM Worms Armageddon. Jak zacząłem grać to przypomniał mi się od razu ten klimat dawnych lat gdy to grało się w kilka osób na jednym kompie i każdy czekał na swoją ture żeby zniszczyć robale wroga :D Wtedy nikt jeszcze nie słyszał o czymś takim jak Windows XP, nie wspominając o 7 a wiecie co jest najlepsze - ta gra działa w Full HD ! Gra z 1999 roku! Cały czas jest wspierana i regularnie wychodzą aktualizacje. W rozdzielczości 1920x1080 wygląda niesamowicie. Musicie spróbować. Polecam ROBALE ARMAGEDDON :) ALLELUJA!!! ;)
   • avatar
    kult5
    2
    Worms należy do gier w które gra się wtedy kiedy jest ochota a nie tylko jak jest moda. Więc równie dobrze może się sprzedawać rok po premierze.
    • avatar
     Dragonik
     1
     Dokładnie ta gra jest tak genialna żę żadne GTA CoD czy Bf nie mają są szans a wiecie czemu? bo można się przy niej świetnie bawić w kilka osób, teraz takich gier nie robią.
     • avatar
      OBoloG
      0
      Pamiętam tę grę jak się pojawiła na amidze grałem w nią na A1200 i CD32 był miodek jak na tamte czasy a teraz mam ją na PS3 i rzadko kiedy ją odpalam.