Gry

WWE 2K16 umożliwi rozgrywkę w roli Terminatora

przeczytasz w 1 min.

Do współpracy zaproszony został sam Arnold Schwarzenegger.

WWE 2K16 Terminator

W Mortal Kombat X, dzięki jednemu z dodatków, pojawił się nie tak dawno Predator. Wygląda na to, że pomysł NetherRealm Studios podłapali twórcy WWE 2K16, którzy również oddać chcą do dyspozycji graczy dobrze znaną postać. Okazuje się, że można będzie wcielić się w Terminatora.

Fanom filmowej sagi dopowiedzieć trzeba, że w grze pojawić mają się dwa modele T-800, które oglądać można było w filmach Terminator oraz Terminator 2: Dzień sądu. Poza tym konkretów brakuje, ale do współpracy zaproszony został sam Arnold Schwarzenegger.

„Miałem zaszczyt dołączyć do Hall of Fame na początku tego roku, a teraz będę kontynuować moją przygodę z WWE dzięki jednej z moich największych ról filmowych.” - Arnold Schwarzenegger

Zaskoczeniem nie będzie niestety fakt, że możliwość rozgrywki w roli Terminatora otrzymają jedynie ci gracze, którzy zdecydują się na zamówienia przedpremierowe. Poniżej zobaczyć możecie materiał wideo przygotowany specjalnie z myślą o promocji pre-orderów.


Pozostaje przypomnieć, iż premiera WWE 2K16 planowana jest na październik. Gra dostępna będzie na konsolach PlayStation 4Xbox One oraz PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: youtube, craveonline

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  I am back! and.. dawaj ciuchy :D
  • avatar
   Konto usunięte
   -4
   Mały błąd, w dwójce był T-850