Gry

Wybieramy najlepsze darmowe DLC do Wiedźmina 3

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest obecnie liderem w naszym plebiscycie na Grę Roku 2015. A jakie jest najlepsze DLC do polskiego hitu?

Wiedźmin 3

Nasz plebiscyt na grę roku trwa w najlepsze. Obecnie, bez większego zaskoczenia, zdecydowanym liderem jest Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zdecydowanym, bo zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One to właśnie na Wieśka swój głos oddała ponad połowa benchmarkowego elektoratu.

Uważacie, że to trzeci Wiedźmin zasłużył na miano Gry Roku 2015? A może widzicie na najwyższym stopniu podium inny tytuł? Niezależnie od tego, jaka jest wasza odpowiedź, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu (o ile jeszcze tego nie zrobiliście). Aktualizowane codziennie wyniki możecie natomiast na bieżąco śledzić w tym miejscu.

Biorąc pod uwagę to, jak dużą popularnością cieszy się wśród naszych użytkowników Wiedźmin 3 chcieliśmy Was zapytać o to, które z darmowych rozszerzeń DLC jest waszym zdaniem najlepsze – dajcie znać poprzez głosowanie w sondzie poniżej.

Wiedźmin 3 DLC

Komentarze

16
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  nie można narzekać , a nawet nie mamy takiego prawa :D gra roku, studio roku...czego chcieć więcej ,a pewnie przy innych wydawcach dodali by takie dodatki jako płatne ,ale fakt strój Triss trochę słaby :)
 • avatar
  http://vignette3.wikia.nocookie.net/witcher/images/2/27/Yenalterativeoutfit.jpg/revision/latest?cb=20150618130417
 • avatar
  Wygląd Yenn...Można się zakochać^^
 • avatar
  NG+ reszta to pierdółki .
  -5
 • avatar
  Szkoda że autor ankiety nie pozwolił dla głosujących wybrać opcji - żadna powyższych.
  -6
 • avatar
  Było tylko jedno darmowe DLC. Nowa gra plus. Reszta to wycięte elementy albo rzeczy zajmujące kilka godzin roboty.
  -16