Wideorejestratory

Wygraj wideorejestrator wart ponad 1100 złotych

przeczytasz w 1 min.

Firma DOD zorganizowała konkurs, w ramkach którego do wygrania jest wideorejestrator LS475W+.

Planowaliście ostatnio zakup rejestratora samochodowego? Jest szansa, aby zdobyć tego typu urządzenie bez wydawania pieniędzy.

I mówimy tu oczywiście o całkowicie legalnej metodzie. Firma DOD zorganizowała konkurs, w ramkach którego do wygrania jest wideorejestrator LS475W+. To bardzo łakomy kąsek, ponieważ jego rynkowa wartość wynosi około 1100 złotych.

„To był dla nas naprawdę udany rok. Cieszymy się z faktu, że nasze produkty spodobały się polskim kierowcom (i nie tylko im). Przez ostatnie miesiące otrzymaliśmy od was wiele pozytywnych komentarzy, za co bardzo dziękujemy! By udowodnić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za otrzymane wsparcie, postanowiliśmy oddać jednemu z was zaawansowany wideorejestrator LS475W+.”

Co zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Wystarczy wykonać dwa proste zadania - polubić facebook’owy profil firmy DOD i odpowiedzieć na pytanie: jakie wprowadzilibyście zmiany na polskich drogach, by poprawić bezpieczeństwo jazdy? Konkurs trwa do 22 grudnia. Wszelkie szczegóły znaleźć można zresztą na stronie producenta.

DOD konkurs

Źródło: DOD

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jeomax.co.uk
  11
  Kolejny "konkurs" przepada z tytulu nieposiadania konta na FB. Przy okazji widac, jak - wlasciwie chyba wszyscy - sobie zdobywaja polubienia :)
  • avatar
   Silver
   0
   Czym takim charakteryzuje się ten sprzęt, że wycenili go na ponad 1000zł?!