Gry Xbox One

Microsoft szaleje - premierowe gry w abonamencie Xbox Game Pass

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

W dniu, w którym każda kolejna gra Microsoft Studios będzie miała swoją globalną premierę, zadebiutuje ona od razu w programie Xbox Game Pass. Oznacza to, że będzie można się przy niej bawić, jeśli tylko opłaca się abonament w wysokości 29 złotych miesięcznie!

Xbox Game Pass to jedna z najlepszych propozycji dla właścicieli konsol Xbox One. Za 29 złotych miesięcznie otrzymują oni dostęp do ponad setki nowszych i nieco starszych tytułów. Wkrótce program ten stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny, bo pojawiać będą się w nim… premierowe gry.

Choć brzmi to nierealnie, Microsoft zadecydował, że wszystkie swoje nowe gry będzie od razu włączał do programu Xbox Game Pass. Co to oznacza? Że już w dniu premiery będzie można kupić dany tytuł na własność lub bawić się przy nim w ramach jednego abonamentu.

A zatem już w marcu w Xbox Game Pass pojawi się Sea of Thieves, niewiele później State of Decay 2 i Crackdown 3, a w przyszłości także kolejne odsłony tak kultowych serii jak Halo, Forza czy Gears of War. Ostatnie ruchy Microsoftu naprawdę mogą się podobać!

„Słuchaliśmy opinii naszych klientów i to była najbardziej pożądana przez nich funkcja. Plan wydawania wszystkich nowych tytułów własnych Microsoft Studios na wyłączność dla konsoli Xbox One w usłudze Xbox Game Pass w tym samym czasie, co ich globalna premiera, ma na celu zapewnienie większej swobody wyboru sposobu, w jaki gracze korzystają z gier. 

Rozumiemy również jak ważnym dla graczy aspektem jest dostęp do najnowszych produkcji w atrakcyjnej cenie. Dlatego podjęliśmy prace nad nowymi możliwościami dostarczania treści naszym klientom” – tak tłumaczy tę decyzję Phil Spencer, dowodzący gamingowym oddziałem Microsoftu.

Źródło: Xbox Polska

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  franiux
  Za tyle mogę spróbować tych gier, bo dać 250zl za nowość która mi nie podejdzie to strata kasy
  4
 • avatar
  kitamo
  zobaczcie jak spadła cena XoX. Konsola az tak nie schodzi jak przewidywali.
  1
 • avatar
  DarMor
  Dlaczego na PC nie ma czegoś takiego?
  1
 • avatar
  kristof080
  MS na sile chce odrobic straty. Ale to dobrze dla nas, bo nie ma to jak zdrowa konkurencja. Do tej pory Sony nie musialo sie starac, bo nie mialo konkurencji. Bedzie ciekawie.
  Chociaz znajac MS i jego podejscie do XBox, to cos mi sie nie podoba, bo skora chca tanszych gier dla graczy, to czemu nie zaczna robic tanich gier?