Gry komputerowe

XCOM 2 zaprezentowane na nowym materiale - centrum dowodzenia w pełnej krasie

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Statek robi naprawdę spore wrażenie.

XCOM 2

Zapowiedź XCOM 2, z jaką mieliśmy do czynienia na początku czerwca, spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami. Podobnie odbierane są publikowane przez producenta materiały prezentujące rozgrywkę, których zaczyna pojawiać się coraz więcej.

Tym razem twórcy pokusili się o dość obszerne fragmenty rozgrywki, które opatrzone zostały wymownym tytułem „Welcome to the Avenger”. Avenger to sporych rozmiarów statek transportowy, który stanowić ma dla graczy centrum dowodzenia, chociaż nie brakuje też określeń nazywających go mobilną bazą.

Tak czy inaczej ma być to najważniejszy element, bez którego o rozgrywce nie może być mowy. Poniższy materiał nie tylko przybliża poszczególne pomieszczenia statku, ale także zdradza, czym gracze będą się na nim zajmować. Wygląda na to, że powinno być tego całkiem sporo.

Zaznaczamy przy tym, że niektórzy mogli spotkać się z materiałem przy okazji targów Gamescom. Teraz wideo jest jednak kompletne, dostępne w wyższej jakości i nie zawiera niepotrzebnego komentarza jednego z twórców.


Prawda, że robi wrażenie? Warto w tym miejscu przypomnieć, że XCOM 2 powstaje z myślą o jednej tylko platformie - PC. Premiera już w listopadzie.

Źródło: youtube - Official 2K International

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  t800mm
  Super, mam też nadzieję że zwiększą możliwości rozwoju w grze i dewastację otoczenia, a gra dorówna pod tym względem pierwozorowi z lat 90-tych. Pozdrawiam miłośników serii ☺
  2
 • avatar
  kamil112234
  Przypomina Mass Effect. Może być ciekawe
  1
 • avatar
  Batyra
  Poprzedni a raczej poprzednie (bo liczeniem Enemy Within) były świetne. Nie moge sie doczekać.
  1