Pojazdy

Xiaomi M365 Pro - hulajnoga elektryczna w ulepszonej wersji

przeczytasz w 1 min.

Lada moment w sprzedaży pojawi się nowa, ulepszona wersja jednego z najlepszych pojazdów miejskich na rynku. Spójrzmy na to, co zaoferować ma elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 Pro.

Xiaomi M365 to świetna hulajnoga elektryczna, którą chiński producent udowodnił, że i w tym sektorze potrafi zaoferować coś porządnego za stosunkowo nieduże pieniądze. Teraz przedstawił jej nową wersję, przeznaczoną dla użytkowników o większych wymaganiach. Czego należy spodziewać się po modelu z dopiskiem „Pro”?

Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 Pro na pierwszy rzut oka wygląda całkiem jak ta „nie-Pro”, ale we wnętrzu zaszły pewne zmiany. Dzięki nim maksymalna prędkość to już nie 25, lecz 30 km/h, a zasięg osiągany między ładowaniami został wydłużony z 30 aż do 45 kilometrów. Minus jest taki, że spowodowało to wzrost wagi (o około 1,5 kg). Konstrukcja oczywiście pozostaje składana.

Xiaomi M365 Pro składak

Jeszcze jedną dość istotną nowinką wprowadzoną w wersji oznaczonej jako „Pro” jest zintegrowany wyświetlacz, który zastępuje LED-owy wskaźnik poziomu naładowania ze standardowej M365. Oczywiście na tym nowym panelu odnajdziemy informację o stanie akumulatora, ale do tego poznamy aktualną prędkość, aktywny tryb jazdy (będą trzy: eko, normalny i sportowy) oraz status (światła, Bluetooth, przegrzanie, serwis). 

Xiaomi M365 Pro ekran

Dodajmy, że hulajnoga Xiaomi M365 Pro jest również wyposażona w system E-ABS i światło hamowania, a jej pneumatyczne koła mają rozmiar 8,5 cala.  Sugerowana cena detaliczna pojazdu została ustalona na 2799 juanów, co po przeliczeniu daje około 1600 złotych (choć finalnie oczywiście należy nastawić się na nieco więcej). 

Xiaomi M365 Pro hulajnoga

Źródło: TechGenYZ, GizChina, GearBest, Xiaomi

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  helganin
  1
  Jaka maksymalna waga na to cudo? :D
  • avatar
   malcolmx
   0
   czyli generalnie większy aku i wyświetlacz - te opony penumatyczne, tzn , że pełne? ciekawe czy poprawie zatem zgrzewanie na łączeniach aku - na twardy oponach akumulato padał co chwilę - ostatecznie wydałem 350 zł na zgrzewanie tego przez fachowców z Poznania.

   no generalnei bardzo ciekawe jak proboemy wieku dziecięcego znane z poprzedniej wersji ;)
   • avatar
    Rafs0n
    0
    Czyli można je spokojnie porównać do Segway'a ES2/4 (tak wiem że one są amortyzowane) patrząc na parametry poza amortyzacją i samymi kołami/oponami to niczym się nie różnią. Do Segway'a można dorzucić baterię i mieć mocniejszą wersję co w Xiaomi jest chyba nie możliwe i to jest konkretna różnica między tymi hulajkami