Gry Xbox One

Polska gra Yet Another Zombie Defense HD debiutuje na Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Dostępna od kilku miesięcy w wersji na PC gra Yet Another Zombie Defense HD zadebiutowała dzisiaj na Xbox One. To polska produkcja, w której cel jest tylko jeden: jak najdłużej przetrwać w czasach zombiekalipsy.

Posiadacze konsol Xbox One mają kolejną okazję, by sprawdzić, czy zdołają przetrwać w czasach zombiekalipsy. Na rynku zadebiutowała gra Yet Another Zombie Defense HD, za którą odpowiada krakowskie Awesome Games Studio.

Cel gry jest jeden: przetrwanie. Aby sobie je zapewnić, należy nie tylko pakować ołów w ciała nieumarłych, ale też wykazać się zmysłem taktycznym podczas tworzenia schronu. „Zbuduj barykady i umocnienia, kup broń palną i amunicję, ustaw wieżyczki strzelnicze i przeżyj tak długo jak to tylko możliwe” – takie właśnie wyzwanie stawiają twórcy.

YAZD screen

W Yet Another Zombie Defense HD czekają trzy tryby rozgrywki: Obrona, Niekończąca się noc i Deathmatch oraz trzy formy zabawy: solo, lokalny co-op i sieciowy co-op dla maksymalnie czterech graczy. Krakowianie obiecują również wiele rodzajów broni do wyboru oraz przyjemną dla oka i ucha oprawę. O tym ostatnim można się przekonać już oglądając zwiastun…

Yet Another Zombie Defense HD – premierowy zwiastun gry na Xbox One:

Wygląda to na bardzo przyjemną produkcję na leniwe popołudnie albo też na przerwę między zabawą przy „poważniejszych” tytułach. Jeśli macie ochotę na roztrzaskanie kilku głów, przyszykujcie 18 złotych i ruszajcie do sklepu Xbox. Jeśli nie wiecie, gra jest również od prawie roku dostępna na Steamie – teraz trwa Letnia Wyprzedaż, podczas której można zdobyć egzemplarz za symboliczne 2,50 zł.

Źródło: Awesome Games Studio

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    wisnia_pc
    0
    Szczerze to gra nijaka ratuje ją cena. Wygląda jak nisko budżetowiec, który jest zrobiony przez jedną osobę w miesiąc w programie do tworzenia gier typu Construct.