Gry

Co z tym Dying Light 2? Techland zabrał głos i pokazał małe co nieco

przeczytasz w 1 min.

Czekający na Dying Light 2 mogą nieco odetchnąć. Z grą nie jest tak źle, jak jeszcze jakiś czas temu wróżono. Jednocześnie póki co nie ma też powodów do huraoptymizmu.

Dying Light 2 wreszcie na oficjalnym materiale

W zeszłym tygodniu Techland obiecał przerwać milczenie odnośnie Dying Light 2 i słowa dotrzymał. Opublikowano krótki materiał wideo poświęcony obecnej sytuacji związanej z tym tytułem. Trudno mówić, iż jest on przełomowy. Przede wszystkim skoncentrowano się bowiem na ogólnym uspokojeniu fanów i prośbie o zaufanie.

Spragnieni czegoś więcej, a przede wszystkim fragmentów rozgrywki, muszą obejść się smakiem. No chyba, że za wystarczające uznamy kilkadziesiąt sekund nowych ujęć na silniku gry pokazanych pod koniec omawianego materiału wideo.

Premiera Dying Light 2 w 2021 roku?

Zapewne pojawią się osoby, które będą nieco zawiedzione. Zapowiedź dzisiejszego „pokazu” dawała pewne podstawy do sądzenia, że dowiemy się czegoś więcej. Przede wszystkim zabrakło odniesienia się do plotek o problemach w zespole tworzącym grę i odejściach niektórych ważnych postaci.

Co z datą premiery? Optymistycznie wygląda wzmianka o 2021 roku. Dość trudno jednak wierzyć, że faktycznie tak się skończy i ostatecznie nie pojawi się komunikat o opóźnieniu. Chociaż producent przerwał milczenie, nadal potrzeba cierpliwości, bo na pokaźniejszą porcję informacji musimy jeszcze poczekać.

Źródło: Dying Light

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  racedriver
  7
  powinni olać konsole i skupić się jedynie na wersji pc
  • avatar
   fido2001
   2
   Może niekoniecznie olewać. Złotym środkiem mogło by być np. to co robi Sony z PS. Na początku skupić się, dopracować i wydać na PeCety, po premierze wypuścić kilka poprawek bugów które zawsze się jakieś znajdą, a dopiero wtedy, w drugiej kolejności popracować nad wersją konsolową. Sony RDR2 najpierw wypuścił na PSa, a dopiero rok później pojawiła się ta gra na PC. Może takie podejście jest dobrym rozwiązaniem. A przy okazji jak cały zespół skupi się nad jedną wersją to będzie ona lepiej dopracowana niż jak podzielą zespół na mniejsze do prac przy różnych wersjach gry. Widać co się stało z Cyberpunkiem jak chcieli naraz wszędzie wypuścić. Co nagle to po diable... Sukcesywnie, systematycznie wersja po wersji... Już II wojna światowa pokazała jak się kończy walka na kilka frontów na raz...
   • avatar
    dgrabarek
    1
    Co to ma być ? DL był bardzo dobry klimat niesamowity i dźwięk. Szkoda że nic nie mogą pokazać nic cennego.
    • avatar
     vandam
     1
     Rozwalają mnie zawsze te wszystkie konspiracje na portalach, tym bardziej jak się pracowało w danym miejscu i wie jaka jest sytuacja. No ale clickbaity muszą być
     • avatar
      Kapitan Nocz
      0
      No to jeśli mają aż tyle to czuję, że nie będzie problemów z terminami :D