Ciekawostki

Lubisz Batmana i klocki LEGO? Złóż Batmobile z 3300 elementów

przeczytasz w 1 min.

Trzydzieści lat temu na ekrany kin wszedł Batman w reżyserii Tima Burtona. Aby to uczcić, projektanci LEGO przygotowali wierną, klockową replikę pojazdu Człowieka-Nietoperza.

Złożony z klocków LEGO Batmobile nie tylko ma kształt przypominający pojazd z filmu, ale też tak samo otwierający się kokpit, dwa ukryte karabiny maszynowe i wiele innych elementów sprawiających, że nie można go pomylić z żadnym innym. W zestawie znajdują się też figurki Batmana, Jokera i Vicki, ale najważniejszy jest on… 

Tak wygląda Batmobile z klocków LEGO:

LEGO Batmobile foto 1LEGO Batmobile foto 2
LEGO Batmobile foto 3LEGO Batmobile foto 4

Niesamowity Batmobile złożony jest z około 3300 klocków – zdecydowanie więc nie jest to zabawka dla najmłodszych ...czy niecierpliwych. Jeśli ani lat, ani cierpliwości wam jednak nie brakuje, to będziecie mogli świetnie się bawić przy łączeniu elementów, by później z dumą postawić (mający 60-centymetrów długości) pojazd na honorowym miejscu w mieszkaniu.

LEGO Batmobile pudełko

Zainteresowani? Zatem już po 29 listopada wypatrujcie w sklepach zestawu LEGO DC Batman 76139 1989 Batmobile. Dobrym pomysłem może być rezygnacja z kilku przyjemności do tego czasu, bo cena to aż 250 dolarów.

Źródło: LEGO, IGN

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Radical
    0
    Koleś na tym zdjęciu siedzi w kącie bo mu własne dziecko zabroniło się bawić klockami :D