Gry komputerowe

Zmiany w World of Warcraft przed Bitwą o Azeroth

przeczytasz w 1 min.

Dziś udostępniona została aktualizacja przedpremierowa Battle for Azeroth, a wraz z nią w grze World of Warcraft pojawiło się kilka istotnych zmian. Blizzard zaskakuje.

Za niespełna miesiąc w World of Warcraft rozpocznie się Bitwa o Azeroth. Już dzisiaj natomiast rozpoczynają się przygotowania do tego wydarzenia. Blizzard udostępnia aktualizację wprowadzającą kilka istotnych zmian (a to jeszcze nie wszystko).

Najświeższa, przygotowująca do premiery dodatku Battle for Azeroth aktualizacja (Patch 8.0) to między innymi modyfikacje w systemach talentów PVP i Honoru, a także wśród klas postaci i specjalizacji. Zdolności i czary zostały odświeżone pod kątem przygód w Kul Tiras i Zandalarze. Ciekawostką może być też tworzenie międzyserwerowych społeczności.

Być może najważniejszą nowością jest wprowadzenie trybu wojny, który można włączać lub wyłączać w stolicach frakcji. – „Kiedy tryb wojny będzie włączony, gracze będą mogli uczestniczyć w walkach PvP w otwartym świecie i spotykać wyłącznie sobie podobnych, lubiących ryzyko poszukiwaczy przygód – bez względu na serwer, na którym na co dzień grają”, tłumaczy Blizzard.

To oczywiście jeszcze nie wszystko, a gracze zainteresowani szczegółami, powinni koniecznie obejrzeć poniższy materiał:

Wraz z premierą tej aktualizacji w życie wchodzi także bardzo istotna zmiana. Otóż nie ma już konieczności kupowania „podstawki” – wystarczy opłacać abonament, by uzyskać dostęp do World of Warcraft z wszystkim, co ukazało się do czasu dodatku zatytułowanego Legion. Ci, którzy wcześniej kupili już samą grę, naturalnie również otrzymają aktualizację do Legionu.

Spośród innych nowości ze świata gry warto też wspomnieć o eliminacji obsługi DirectX 9 i dodaniu obsługi DirectX 12. Pojawiły się także nowe opcje graficzne.

Źródło: Blizzard, Dark Side of Gaming

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DragonRed
  -1
  Testy wydajności przy użyciu nowego DX12 na pewno zadowolą sporą grupę osób , które są ciekawe czy wielowątkowe procesory jeszcze lepiej sprawują się w tej grze.
  • avatar
   kombajn
   0
   Tak z czystej ciekawości ktoś w to jeszcze gra po tylu latach? Przypuszczam że napływ nowych graczy musi być bardzo skromny bo gra wygląda jak z epoki kamienia łupanego a ogarnięcie czegoś co było budowane/rozwijane przez blisko 14 lat musi być raczej trudne do przeskoczenia. No i ten abonament. Jakbym był zainteresowany grami MMO to postawiłbym prędzej na The Old Republic albo The Eldar Scroll Online. Pierwsza w zasadzie darmowa z mikropłatnościami a za drugą płaci się raz.