Konsole do gier

Znamy cenę Microsoft Kinect dla Xbox 360

przeczytasz w 1 min.

Microsoft ogłosił cenę najnowszego osiągnięcia w dziedzinie gier wideo, jakim jest technologia Kinect, która zadebiutuje już jesienią w Europie.

Microsoft ogłosił cenę najnowszego osiągnięcia w dziedzinie gier wideo, jakim jest technologia Kinect, która zadebiutuje już jesienią w Europie. 

Dla wszystkich graczy przygotowano dwa zestawy:

 • Konsola Xbox 360 z wbudowaną pamięcią flash 4 GB, sensorem Kinect oraz grą „Kinect Adventure” to ciekawa propozycja dla tych, którzy jeszcze nie mieli kontaktu z grami wideo. Szacunkowa cena zestawu to równowartość 299.99 Euro - około 1230 zł.
   
 • Sensor Kinect oraz gra „Kinect Adventure” to zestaw adresowany dla posiadaczy Xbox 360, którzy zdecydują się na rozbudowanie dotychczasowych możliwości swojej konsoli, dodając do niej opcję sterowania mową oraz ruchami swego ciała. Szacunkowa cena zestawuto równowartość 149.99 Euro - około 613 zł.

Ponadto konsola Xbox 360 w wersji 4 GB trafi do Europy po 20 sierpnia 2010 r. Nowe urządzenie o odświeżonym wyglądzie, wykończeniu obudowy w stylu piano-black, wbudowanym modułem sieci bezprzewodowej standardu Wi-Fi N oraz pamięcią flash 4 GB kosztować będzie równowartość 199.99 Euro.

Kamera Kinect będzie współpracować z ponad 15 grami przeznaczonymi na konsolę Xbox 360. Znajdująca się w każdym zestawie gra „Kinect Adventures” zaoferuje ponad 20 zróżnicowanych przygód, podczas których gracze będą musieli wykazać się skocznością i zwinnością w przemierzaniu kolejnych przeszkód (takich jak np. spływ górskim potokiem). Gry z serii Kinect, takie jak “Kinectimals”, “Kinect Sports” oraz “Kinect Joy Ride” sprzedawane będą za równowartość 49.99 Euro.

Wszystkie ceny na razie podano w Euro. Cena w polskiej walucie zostanie podana w późniejszym terminie.

Źródło: Microsoft

Komentarze

29
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ahoj przygodo powiedza optymisci,
  A hoj z tym powiedza malkontenci.
  • avatar
   b1tzz
   0
   Cena taka, że większość podziękuje... lepiej kupić nowe PS3 i do tego move dorzucić.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    No to w naszym Pop*&^ym kraju cena będzie 1800zł albo 1600zł na początek a zawdzięczamy to debilom rządzącym i niszczącym gospodarkę...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     mam xboxa ale w zyciu nie dam ponad 600 zl za to cos, dla mnie jest to warte najwyzej 200, byl juz eye toy i nie zwojowalo to wiele

     • avatar
      Konto usunięte
      0
      brawo microshit nie dosc ze okradaja ludzi platnym goldem to jeszcze chca sprzedawac eye toy 1.1 za 600zl a glupie xboty pewnie kupia i beda sie podniecac czyms co bylo na ps2 kilka lat temu:D
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       150E to niecale £150 (I TO W DODATKU Z GRA!!!)

       was nie stac - ale dla takiego goscia w UK to jak dla was wydac 150zl i dostac gratis gre. Kupilbys to za 150zl z gra?

       No i tez wlasnie tym sie roznia te dwa kraje!

       I JAK BY TO POWIEDZIEC - NA TYM KRECI SIE ICH GOSPODARKA!

       i temu na pl rynek pojdzie z parenascie - paredziesiat sztuk - a na taki UK pojda dziesiatki tysiecy sztuk - ot taka "malutka" roznica