• benchmark.pl
 • Gry
 • Znamy polską cenę Xbox One S All-Digital Edition - w zestawie 3 gry
Gry

Znamy polską cenę Xbox One S All-Digital Edition - w zestawie 3 gry

przeczytasz w 1 min.

Wybrane sklepy ruszają z przedsprzedażą konsoli Xbox One S All-Digital Edition. W zestawie znajdują się 3 gry - Minecraft, Sea of Thieves oraz Forza Horizon 3.

W zeszłym miesiącu zapowiedziano konsolę Xbox One S All-Digital Edition. Zgodnie z przewidywaniami będzie ona dostępna również na polskim rynku. Jesteście ciekawi, w jakiej cenie?

Xbox One S All-Digital Edition polska cena

Konsola trafiła już do sprzedaży w niektórych krajach. My będziemy musieli poczekać do czerwca, ale wybrane sklepy (chociażby RTV Euro AGD) ruszają już z przedsprzedażą. Dzięki temu dowiadujemy się najważniejszego - cenę Xbox One S All-Digital Edition ustalono na 999 złotych.

Co warte dodania, podobnie jak na innych rynkach tak i u nas konsola oferowana jest z 3 grami. To tytuły, o których mówiono już podczas zapowiedzi, a więc Minecraft, Sea of Thieves oraz Forza Horizon 3. Wydaje się, że nie wymagają bliższego przedstawiania, są też na tyle zróżnicowane pod względem gatunków, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Czy jednak dołączone gry sprawiają, że można mówić o atrakcyjnej cenie? Wydaje się, że zdania będą podzielone. Przypomnijmy, że Xbox One S All-Digital Edition różni się od standardowej wersji Xbox One S tylko w jednym, ale istotnym elemencie - nie posiada napędu Blu-ray.

Źródło: RTV Euro AGD, xbox (foto)

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  8
  Używanej gry nie kupiesz ani nowej nie sprzedasz, a różnicy w cenie zakupu w zasadzie nie ma żadnej. Xbox One Idiot edition.
  • avatar
   Chong-li
   6
   Można sobie tłumaczyć konsola przeznaczona dla ludzi których nie interesuje wymiana i sprzedaż gier a tylko zakupy w wersji cyfrowej,można sobie tłumaczyć jest ona dla ludzi nie mających żadnych filmów i muzyki na płytach ale za cho...e nie potrafię sobie wytłumaczyć dlaczego ten model kosztuje 999zł jak model xbox one s 500 GB z czytnikiem blu ray kosztuje 699,00zł.
   To się w pale nie mieści skąd ta cena?Jakby kosztowała 499zł to bym złego słowa nie powiedział.
   • avatar
    franiux
    2
    Za to 600zł max pod warunkiem że bedzie w zestawie abonament na gamepass i gold na rok. Inaczej się nie opłaca.
    Za 1000 można kupić zwykłą+ kilka gier
    • avatar
     HardCorak
     2
     Cena chora tylko tyle można powiedzieć. Za tyle to się u nas kupuje zwykłą wersję 1TB.
     • avatar
      kitamo
      -2
      Cena w przedsprzedazy zawsze jest wyzsza niz to co realnie jest na polce.
      Przypominam ze PSX classic tez kosztowal 3x drozej na przedsprzedazy
      • avatar
       człowiek-taboret
       -3
       "Konsola trafiła już do sprzedaży w niektórych krajach. My będziemy musieli poczekać do czerwca, ale wybrane sklepy (chociażby RTV Euro AGD) ruszają już z przedsprzedażą. Dzięki temu dowiadujemy się najważniejszego - cenę Xbox One S All-Digital Edition ustalono na 999 złotych."

       Ludzie płaczecie, że drogo a to przecież tylko jakaś przedsprzedaż w jednym z droższych sklepów "dla idiotów". Nie wiem co was tak to dziwi - 2 tygodnie po premierze cena się zrówna z normalną wersją.