Akcesoria Mobilne

Mocne postanowienie poprawy dotyczące zegarków Apple Watch

przeczytasz w 1 min.

W październiku bieżącego roku firma Apple zaprezentowała nowym model zegarka Apple Watch, który nie różni się zbyt wiele od poprzedniej generacji. Podobno w przyszłym roku planowane są znacznie większe zmiany. Przeprojektowane mają zostać wszystkie modele.

Na łamach serwisu Bloomberg pojawiły się informacje o tym, że kolejne zegarki zostaną zupełnie przeprojektowane w porównaniu do Series 7. Co więcej, pojawić ma się zupełnie nowy model, który charakteryzować się będzie wzmocnioną konstrukcją i przeznaczony będzie dla sportowców. Nieco odmieniony zostanie także Apple Watch SE.

Mark Gurman, który opublikował te informacje nie podał żadnych szczegółów na temat zegarków Series 8. Być może sprawdzą się doniesienia, które krążyły po sieci przed premierą tegorocznych modeli. Ich konstrukcja przypominać miała iPhone’y 12 i nowsze, co oznaczałoby mniej zaokrąglone krawędzie. Zagarki miały być wyposażone czujniki służące do pomiaru temperatury ciała oraz ciśnienia krwi.

Apple Watch Series 8

Ciekawe wydają się doniesienia na temat Apple Watcha z bardziej wytrzymała konstrukcją. Jego obudowa ma być zdecydowanie bardziej odporna na upadki, wgniecenia i zadrapania, co z pewnością przyda się tym, którzy korzystają z zegarka z trudnych warunkach.

Konstrukcja kolejnej generacji Apple Watcha SE ma zostać odświeżona, a większe zmiany mają nastąpić w jego specyfikacji technicznej. Smartwatch zostanie wyposażony w funkcje zdrowotne, które obecnie zarezerwowane są dla droższych modeli, czyli możliwość przeprowadzenia badania EKG oraz pulsoksymetr.

Źródło: https://www.macrumors.com/2021/12/05/apple-watch-lineup-2022-se-model-rugged-model/

Grafiki: https://rendersbyian.com/apple-watch-series-7-prosser

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!