Gry

Zobacz fabularny zwiastun Dying Light: The Following

przeczytasz w 1 min.

Nadchodzący dodatek na nowo przyciągnąć powinien graczy do produkcji rodzimego Techlandu.

Dying Light: The Following

Niemal równo za miesiąc wielu graczy ponownie zacznie bawić się przy Dying Light. Dużymi krokami zbliża się bowiem premiera dodatku The Following.

O tym, że znacząco urozmaici on zabawę wiemy już od dłuższego czasu. Można jedynie przypomnieć, że spodziewać należy się nowego wątku fabularnego, kolejnych terenów do zwiedzania, a także nowych przeciwników, broni, a nawet możliwości pokierowania pojazdami.

Ostatnio Techland nieco przyhamował z publikowaniem materiałów promujących The Following, ale właśnie ponownie o nim wspomniał. Opublikowany został zwiastun, który koncentruje się na opowiadanej tu historii. Zdaniem producenta będzie ona bardzo wciągająca, a jednocześnie stosunkowo mroczna.

„Ta historia ma inny charakter niż znana z Dying Light. Szczypta klimatów Archiwum X, garść atmosfery z Twin Peaks. Tak smakuje tajemnica, którą skrywa Dying Light: The Following!”


The Following będzie częścią Dying Light: The Following Enhanced Edition (rozszerzone wydanie gry ze wszystkimi dodatkami) i pojawi się już 9 lutego. Dodatek można będzie też kupić oddzielnie.

Źródło: faebook - Techland Wydawnictwo, youtube - Dying Light

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  O! Taki plan wydawniczy mi się podoba, po roku dodatek fabularny. Nie ukrywam, że wypuszczanie 6 DLC po 2 miesiącach i Game of the Year edition po pół roku, i kolejna część gry za rok to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej.
  • avatar
   Konto usunięte
   -12
   Czyli w tej grze jest jakaś fabuła. :D