Gry

Zwiastun fabularny i gameplay z Control

przeczytasz w 1 min.

W ostatnich tygodniach nie mogliśmy narzekać na brak materiałów promujących grę Control. Twórcy najwyraźniej nie mają zamiaru zwalniać tempa.

Wkraczamy już na ostatnią prostą przed premierą Control. Najnowsza produkcja studia Remedy Entertainment zadebiutuje 27 sierpnia. Jeśli dziwnym trafem do tej pory o niej nie słyszeliście to pojawiła się dobra okazja do nadrobienia zaległości. Światło dzienne ujrzały bowiem dwa nowe materiały wideo - zwiastun fabularny oraz gameplay przygotowany przez redakcję IGN.

Pierwszy przypomina, iż główna bohaterka (Jesse Faden) trafi do Nowego Jorku. W mieszczącej się tam tajnej agencji pojawia się pozaziemskie zagrożenie. W tym momencie łatwo domyślić się, że walkę z nim stoczyć będzie musiała właśnie główna bohatera. Oczywiście przy pomocy graczy.

Control to gra akcji, w której gracze będą obserwować wszystko z perspektywy trzeciej osoby. Rozgrywkę przybliża wspominany już gameplay. W celu eliminowania przeciwników można będzie wykorzystywać nie tylko broń, ale również specjalne umiejętności, o których więcej pisaliśmy już wcześniej.

Przypomnijmy, że gra będzie dostępna na PC (przez rok tylko w Epic Games Store) oraz PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Control Remedy, IGN

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    marianb
    0
    Nowe gry różnią się od starych tym czym nowa formuła jeden różni się od starej. Nowa jest szybsza i ma więcej bajerów ale stara była po prostu fajniejsza.