Gry

Zwiastun gry Syberia 3 przybliża fabułę

przeczytasz w 1 min.

Wzruszająca, fascynująca i pełna zwrotów akcji – taka ma być opowieść serwowana przez twórców gry Syberia 3, której premiera jest już naprawdę blisko.

Nieustraszona Kate Walker już za niespełna miesiąc powróci w trzeciej odsłonie serii Syberia. Najnowszy zwiastun przybliża to, co w przygodówkach najważniejsze, a więc fabułę.

„Fabuła” – taki tytuł nosi filmik poświęcony grze Syberia 3, opublikowany na kanale Microids. Wprowadza nas on w historię, a przede wszystkim przybliża relacje protagonistki z plemieniem Jukoli, które towarzyszy jej w syberyjskiej podróży. 

Podczas swojej wyprawy Kate Walker (której głosu użyczy Anna Dereszowska) spędzi wiele chwil nie tylko ze strusiami śnieżnymi, ale też ciekawymi postaciami. Wśród nich znajdują się Ayawaska (jukolska szamanka), Kurk (duchowy przewodnik Jukoli), Obo (kapitan Kryształu) oraz niegdyś bardzo bliski jej przyjaciel.

„Osiągnęliśmy tak wiele, odkąd po raz pierwszy nakreśliliśmy fabułę, profile postaci, wątki i zagadki. Minęły już ponad trzy lata! Dziś jesteśmy niesamowicie dumni z całej wykonanej przez nas pracy i liczymy, że jej efekty przypadną do gustu graczom, którzy z przyjemnością odkryją zachwycający świat tej kultowej sagi” – mówi Stéphane Marty z Koalabs Studios.

Syberia 3 z rysunkami autorstwa Benoita Sokala i muzyką skomponowaną przez Inona Zura zadebiutuje na PC, PlayStation 4Xbox One w polskiej wersji językowej już 20 kwietnia. Z czasem gra trafi też na Nintendo Switch.

Źródło: CDP, Microids

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  drcocaina
  4
  Zawiedziony jestem na potęgę. Gra wygląda jakby została stworzona z 7 lat temu, a dopiero teraz producent zdecydował się ją wydać. Syberia 1 - urzekająca i wciągająca, Syberia 2 to samo co 1 tylko z jakieś dwa razy bardziej, a to co prezentuje ten trailer nawet nie jest zachęcające i jeszcze ta oprawa wizualna i animacja postaci. To jest produkcja, która już nadaje się do remasteringu.
  • avatar
   vide cui fidas
   3
   wygląda jak na ps3 tragedia