• benchmark.pl
 • Gry
 • Zwiastun premierowy Mortal Kombat 11 - z muzyką, którą musicie kojarzyć
Gry

Zwiastun premierowy Mortal Kombat 11 - z muzyką, którą musicie kojarzyć

przeczytasz w 1 min.

Mortal Kombat 11 trafi w ręce graczy już 23 kwietnia. Twórcy zaprezentowali kolejne materiały wideo, w tym zwiastun premierowy.

Można zaryzykować stwierdzenie, iż wielu graczy ma już plany na okres poświąteczny. W najbliższy wtorek zadebiutuje Mortal Kombat 11, a wiec gra, która nie powinna narzekać na brak zainteresowania.

A skoro do premiery jest naprawdę blisko, nie powinien dziwić fakt, iż twórcy zaprezentowali zwiastun przygotowany na jej okoliczność. Poza delikatnym wprowadzeniem w fabułę oraz porcją brutalnych ujęć z rozgrywki uwagę przyciąga tu coś jeszcze - muzyka. Tak, wykorzystano tutaj słynne Techno Syndrome, chociaż w nieco odświeżonej wersji, o jaką postarali się DJ Dimitri Vegas i 2WEI. Szybko pojawiają się opinie, iż brzmi to zdecydowanie lepiej niż muzyka, którą dobrano do pierwszego zwiastuna gry.

Mortal Kombat 11 zwiastun premierowy


Nie sposób pominąć przy tym innego materiału. Przybliża on jednego z lepiej znanych bohaterów całego cyklu. Shao Kahn, bo o nim mowa, potrafi naprawdę sporo. Nie każdy otrzyma jednak możliwość sprawdzenia tego, to postać, która dodawana jest jako bonus do zamówień przedpremierowych.


Jak zostało wspomniane, Mortal Kombat 11 trafi w ręce graczy już 23 kwietnia, będzie dostępny na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Posiadacze Nintendo Switch muszą uzbroić się w nieco więcej cierpliwości.

Źródło: Mortal Kombat

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fitgame
  6
  Muzyka jest fenomenalna. Dawno nie słuchałem tego kawałka. Pewnie to takie wynagrodzenie fanom falstartu z rapem podczas pierwszej zapowiedzi. Mogliby zaimplementować to w grze.
  • avatar
   Yukko
   0
   Według sklepu Switcha MK 11 będzie grywalny od 23 kwietnia tak samo jak reszta wersji.
   • avatar
    Shifted92
    0
    no kurła wkońcu sountrack z mortal kombat a nie trapo-rapowaty szit! Ten kawałek ma spory potencjał do zremiskowania na wiele sposobów :))