AKCESORIA

To najlepsze gamingowe akcesoria na rynku. Wszystko, czego potrzebujesz do komfortowej rozgrywki. Niech nic Cię nie ogranicza – pokaż innym, co potrafisz.

scroll down
image
 • HP Pavilion Gaming 800

  HP Pavilion Gaming 800

  Ma bardzo stonowany design. Czy to aby na pewno mechaniczna klawiatura gamingowa? Tak i to naprawdę konkretna. HP Pavilion Gaming 800 wykorzystuje czerwone przełączniki, zapewniające niemal bezdźwięczne działanie, błyskawiczną reakcję i niezłą żywotność. Wystarczy chwilę na niej pograć, by nie chcieć już żadnej innej. Odłączana podpórka pod nadgarstki, przyciski multimedialne i podświetlenie LED… Ma wszystko, czego potrzeba, by komfortowo grać o każdej porze dnia i nocy.

 • OMEN Sequencer

  OMEN Sequencer

  OMEN Sequencer to klawiatura dla ciebie, jeśli oczekujesz bezkonkurencyjnej szybkości. Jej sekret tkwi w wiodącej w branży optyczno-mechanicznej technologii przełączników – zamiast ruchomych części metalowych wykorzystują detekcję wiązki światła, by zredukować czas reakcji do zaledwie 0,2 ms. Przełączniki Blue cenione są nie tylko za szybkość, ale też niezawodność – cechują się żywotnością na poziomie 70 milionów kliknięć. Do tego klawiatura ma podświetlane klawisze, przelotowy port USB i ramę z anodyzowanego aluminium.

 • OMEN 800

  OMEN 800

  Zakładasz je na uszy i od razu czujesz, że są wygodne. Odpalasz grę i przenosisz się w sam środek wydarzeń. Skutecznie dbają o to przetworniki o dużej średnicy oraz technologia DTS Headphone:X® dla lepszego dźwięku przestrzennego. OMEN 800 to zestaw słuchawkowy dla gracza, który chce mieć pewność, że dobrze wszystko usłyszy i nic podczas rozgrywki nie będzie go w stanie zaskoczyć. Mikrofon, będący częścią zestawu, również reprezentuje wysoką klasę, więc nasi partnerzy z zespołu będą nas słyszeć głośno i wyraźnie.

 • Dream Machines DM4 EVO

  Dream Machines DM4 EVO

  Dream Machines DM4 EVO dobrze leży w dłoni, a elastyczny i lekki przewód w żaden sposób nie ogranicza ruchów podczas rozgrywki. To bardzo ważne. Nawet ważniejsze jest jednak to, że sercem tej niepozornej myszki jest sensor PMW 3389, wypadający w testach lepiej niż dobrze. W połączeniu z wysokiej klasy przełącznikami Huano zapewnia precyzję i niezawodność na najwyższym poziomie. Masz więc pełną kontrolę nad grą – a oto przecież w tym wszystkim chodzi. Efektowne podświetlenie jest tylko wisienką na torcie.

 • Logitech G502 Lightspeed

  Logitech G502 Lightspeed

  Wprawdzie powoli się to zmienia, ale ogólnie gamingowe myszki bezprzewodowe przez długi czas nie reprezentowały zbyt wysokiego poziomu. Wszystko się zmieniło, gdy na rynku pojawił się Logitech G502 Lightspeed. Producent udowodnił tym gryzoniem, że brak kabli nie musi oznaczać dużych opóźnień, problemów z łącznością czy braku szans na jakiekolwiek udogodnienia. Dzięki czujnikowi HERO 25K cechuje się pierwszorzędną precyzją, odświeżanie 1000 Hz eliminuje jakiekolwiek opóźnienia, a do tego możesz liczyć na niezawodność.

 • HyperX Cloud Alpha

  HyperX Cloud Alpha

  A może rozglądasz się za słuchawkami – dlaczego miałby cię zainteresować akurat zestaw HyperX Cloud Alpha? Ano choćby ze względu na to, że doskonale izoluje od hałasów z otoczenia, więc nic nie zakłóci ci twojej chwili z grami. Jeśli to cię nie przekonuje, to może zrobi to czyste i bogate brzmienie, solidna konstrukcja, wygodne poduszki albo elastyczny mikrofon, który dobrze sprawdza się w produkcjach online, a gdy jest niepotrzebny, to możesz go jednym ruchem ręki odczepić. To po prostu bardzo dobrze zoptymalizowane słuchawki.

 • HyperX Alloy Origins Red

  HyperX Alloy Origins Red

  Nie ma chyba lepszych klawiatur zarówno do grania jak i do pisania niż mechaniczne. HyperX Alloy Origins jest tego najlepszym dowodem. Solidny, aluminiowy korpus zapewnia odpowiednią sztywność całej konstrukcji, a osadzone w nim czerwone, liniowe przełączniki to gwarancja niezawodności, ponadprzeciętnego komfortu oraz szybkiej i wyjątkowo cichej pracy. Do tego dochodzą jeszcze pełny Anti-ghosting i N-key Rollover, konfigurowalne podświetlenie RGB i trójstopniowa regulacja stopnia nachylenia całej klawiatury.

 • Steelseries Rival 3

  Steelseries Rival 3

  Steelseries Rival 3 wygląda niepozornie. Niewielkie rozmiary i klasyczny kształt kryją tu jednak naprawdę niezłej jakości sensor optyczny TrueMove Core o czułości sięgającej 8500 dpi, wbudowaną pamięć i 3-strefowe podświetlenie RGB. Całość, jak na Steelseries przystało, jest solidnie wykonana, a do tego nie kosztuje wiele. Ale kto powiedział, że dobra myszka dla graczy musi być droga?

 • Cooler Master MH670

  Cooler Master MH670

  Uniwersalność i wygoda – tak w błyskawicznym skrócie podsumować można słuchawki Cooler Master MH670 Wireless. Bezproblemowo podłączymy je bowiem bezprzewodowo zarówno z komputerem PC, jak i Playstation 4 czy Xbox One. Co więcej, za sprawą znajdujących się w zestawie kabli możemy korzystać z tych słuchawek także przewodowo np. ze smartfonem bądź konsolą Nintendo Switch. Duże, pokryte miękką pianką muszle zapewniają wysoki komfort użytkowania, podobnie zresztą jak odłączany mikrofon - do gry lub nauki zdalnej w sam raz.