Gaming Tour Miej rękę na gamingowym pulsie.
Rozgrywkę prowadzi benchmark.pl
Gaming Tour Miej rękę na gamingowym pulsie.
Rozgrywkę prowadzi benchmark.pl

PARTNERKAŻDEJ ROZGRYWKI

Jeśli grać, to z najlepszymi. Chcesz podjąć gamingowe wyzwanie? Upewnij się, że masz w swoim arsenale najlepszą broń. Bo dobry gracz może poradzić sobie z rywalami nawet jeśli jego sprzęt ma swoje niedoskonałości, ale dobry gracz z najlepszym sprzętem jest niepokonany. Brzmi jak coś dla Ciebie? Zobacz więc, co HP ma Ci do zaoferowania.

image
  • HP
  • Gigabyte
  • Actina
  • LG
  • Asus
  • Acer
  • Razer

podglądaj najlepszych

Mamy to! PlayStation 5 już w redakcji!

Zbliżająca się premiera PlayStation 5 to bezapelacyjnie jedno z najgorętszych wydarzeń tego roku. Z tym większą radością śpieszymy donieść, że dzięki uprzejmości PlayStation Polska najnowsza konsola Sony jest już w naszych rękach i właśnie rozpoczynamy jej testy.

Premiery gier – listopad 2020

Premiery gier listopada 2020 niejednemu podniosą ciśnienie. Nie dość, że powracają znane i lubiane serie to jeszcze czeka nas w grach naprawdę wielkie wydarzenie. I nie, nie chodzi tu o Cyberpunk 2077 (bo jego i tak nie będzie). Wreszcie nadchodzi bowiem nowa generacja.

Poważne granie za niepoważnie niską cenę – wideorecenzja bardzo opłacalnego PC

Actina SPC R3600 to komputer stworzony z myślą o wymagających graczach, nastawionych na najwyższą wydajność w określonym budżecie. Z naszej wideorecenzji dowiecie się, jak radzi sobie z najnowszymi grami.

Ten Wiking lubi się zabawić ostro, ale z klasą - nasze wrażenia z Assassin's Creed Valhalla

No i doczekaliśmy się - Assassin's Creed Valhalla w końcu zabierze nas do czasów Wikingów. I choć wiemy już, że nie będzie to jeszcze całkowicie nowe rozdanie to jednak sporo się tu zmienia. Będzie mroczniej, brutalniej, trudniej i przede wszystkim ciekawiej.

Predator z sercem, na które wszyscy czekali! Wideorecenzja Acer Helios 300

Acer Predator Helios wyposażony w Intel Core i7 dziesiątej generacji pokazuje, jak powinien wyglądać dobrze zbalansowany laptop dla gracza. Nie zapomniano o żadnym aspekcie, a dodatkowo, względem poprzedniego modelu, przybyło jeszcze wydajności.