Słuchawki

Dobre audio i dobra cena? Gamingowe słuchawki HP Omen 800

przeczytasz w 1 min.

HP Omen 800 to najnowsze słuchawki gamingowe producenta, który udowodnił już, że potrafi je robić. To ciekawy model, który może zainteresować niemałe grono odbiorców.

Przestrzenne, dobre audio. Obietnica słuchawek HP Omen 800

Słuchawki HP Omen 800 są wyposażone w duże przetworniki – ich średnica wynosi 53 mm. Równocześnie reprezentują one niezłą klasę, dzięki czemu dźwięk docierający do twoich uszu jest czysty i bogaty w detale. W przypadku gier nawet ważniejsze może być to, że jest on przestrzenny. Za to z kolei odpowiada ceniona technologia DTS Headphone:X. 

Naprawdę zapalony gracz może nie zdejmować słuchawek z głowy przez wiele godzin każdego dnia. Dlatego istotne jest to, by nie tylko dobrze grały, ale też były wygodne. Producent nie zlekceważył tego, stosując porządne materiały i regulowany pałąk. Nie bez znaczenia w tej kwestii jest również stosunkowo niewielka waga, wynosząca 430 gramów. 

HP Omen 800 wygląd

Jak na gamingowy sprzęt przystało, jest to zestaw z mikrofonem, dzięki czemu możemy się bezproblemowo komunikować z resztą zespołu podczas rozgrywki online. Ten tutaj charakteryzuje się czułością na poziomie 95-101 decybeli przy 1 kHz i pasmem przenoszenia od 50 do 10 000 Hz, a to bardzo przyzwoite parametry. 

Jaka jest cena słuchawek HP Omen 800?

Słuchawki HP Omen 800 są już dostępne w sprzedaży w sklepach na terenie całego kraju, a ich cena wynosi około 250 złotych. Daj znać w komentarzu, czy uważasz, że warto za nie tyle zapłacić, a jeśli już to zrobiłeś, to podziel się wrażeniami z użytkowania.

Źródło: HP, informacja własna

Czytaj dalej o słuchawkach: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!