Gry

20 najgorętszych gier targów E3 - poznaj nasze typy

przeczytasz w 1 min.

Targi E3 dobiegły końca i trzeba przyznać, że były udane. Przygotowaliśmy fotogalerię zawierającą 20 najlepiej zapowiadających się gier, jakie przedstawiono na imprezie. W tym roku halę Los Angeles Co

Targi E3 to impreza przygotowana z myślą o graczach. W tym roku mogliśmy zobaczyć sporo gier, a 20 najlepiej zapowiadających się tytułów publikujemy na następnych stronach. Jeśli jesteś fanem elektronicznej rozrywki, koniecznie zapoznaj się z tymi grami! W naszej galerii nie ma miejsca na kaszanki - piszemy o hitach i potencjalnych hitach.


E3 2009 dobiegły końca - zapraszamy za rok!

Notka od redakcji: to pierwsza duża fotogaleria na Benchmarku. Uznaliśmy, że taka forma będzie najlepsza w przypadku artykułu o 20 grach z E3, ponieważ każdy z was będzie mógł szybko dotrzeć do interesującej go gry. Co więcej, cały materiał jest długi, ale dzięki fotogalerii można przezeń szybko i przyjemnie przebrnąć, zapoznając się z konkretnymi informacjami. Mamy nadzieję, że taka forma się wam spodoba i czekamy na komentarze - zarówno na temat gier, jak i samej formy artykułu. Miłej lektury!