Gry

Mistrzowie Counter-Strike 1.6

przeczytasz w 3 min.

Oto dlaczego CS jest tak popularny

Do sukcesów StarCrafta dołączyli szybko i owocnie Panowie z PGS PokerStrategy.cc Gaming, którzy używają akcesoriów marki SteelSeries, z lekkimi odchyłami w stronę SpeedLink'a.

Pięciu M4-szkieterów

Filip Neo Kubski

Klawiatura SteelSeries 6G,
Słuchawki SteelSound 5H,
Mysz Microsoft IntelliMouse 1.1 SteelSeries Special Edition,
Podkładka Steel QcK Heavy,
Ślizgacze Padsurfer S&S

Łukasz Luq Wnek

Klawiatura SteelSeries 6G,
Słuchawki SteelSound 5H,
Mysz Microsoft IntelliMouse 3.0 SteelSeries Special Edition,
Podkładka SteelSeries SX,
Ślizgacze Padsurfer S&S

Wiktor TaZ Wojtas

Klawiatura SteelSeries 6G,
Słuchawki SteelSound 5H,
Mysz Microsoft IntelliMouse 3.0 SteelSeries Special Edition,
Podkładka SteelPad 5L,
Ślizgacze Padsurfer S&S

Jakub kuben Gurczyński

Klawiatura SteelSeries 6G,
Słuchawki SteelSound 5H, 
Mysz Microsoft IntelliMouse 3.0 SteelSeries Special Edition,
Podkładka SteelPad 5L,
Ślizgacze Padsurfer S&S

Mariusz Loord Cybulski

Klawiatura SteelSeries 6G,
Słuchawki SteelSound 5H, 
Mysz Microsoft IntelliMouse 3.0 SteelSeries Special Edition,
Podkładka SteelPad 5L,
Ślizgacze Padsurfer S&S

Klawiatura SteelSeries 6G


Mistrzostwo Europy, wygrane w prestiżowych turniejach - tak się zaczęło. Powoli "małymi wielkimi" krokami ekipa PGS kroczyła do największych sukcesów.

Sprzęt Pentosów - na pierwszym planie: Intellimouse 1.1, dalej: Intellimouse 3.0
oraz wszechobecne: SteelSeries QcK Mini, SteelSeries 6G i SteelSound 5H
.

W 2006 podczas światowych finałów World Cyber Games we włoskiej miejscowości Monza Neo, Luq, TaZ, kuben i Loord zdobyli złoty medal. Sukces ten powtórzyli wygrywając ESL Extreme Masters w Niemczech oraz Mistrzostwo Świata (ESWC 2007) w Paryżu!

Energy drink to podstawa ProGamingu. A to białe to SL-6465, ex-żona LUq

Złoci chłopcy nie przegrali w Polsce od lat, a na świecie obawia się ich każdy. Nie dziwi więc fakt, że ludność zewsząd stara się im podłożyć świnie. Kilka tygodni temu, o dziwo, nie stanęli na pudle hiszpańskiego turnieju GameGune 2007, bo pewien zielony stolik w Bilbao ustalił, że PGS trzeba wziąć nie szturmem, lecz przez oblężenie.

Dolecieliśmy do Bilbao, gdzie miał czekać na nas shuttle, który planowo zabrać nas miał do hotelu. Niestety, okazało się, ze poza nami, na shuttle czekają również dwa inne teamy, oraz, że nie jest to shuttle, tylko dwa osobowe samochody należące do adminów GameGune'a. Około godziny 17:00 przylecieliśmy na miejsce, a po mniej więcej godzinie czekania, nasza 3 znalazła dla siebie miejsce w jednym z samochodów. Postanowiłem wraz z kubenem, że poczekamy aż wrócą. Okazało się, że najpierw samochody zabierają graczy na miejsce turnieju, a następnie każdy musi sobie zamówić taksówkę, gdyż oni nie wiedzą gdzie kto nocuje. (...) Po jakimś czasie, zaczęliśmy z Kubą wątpić, iż ktokolwiek w ogóle pamięta o tym, że czekamy. Po paru telefonach okazało się, że o nas zapomniano i zaraz nas odbiorą. Super. Około 19:30 czyli po ponad dwóch godzinach czekania podjeżdżają 2 samochody po mnie oraz Kubę. Dowiedzieliśmy się, że przez przypadek przyjechał po nas transport, ponieważ docelowo mieli oni odebrać inną drużynę. Na szczęście, postanowili nas zabrać. Nasze walizki były, niestety, zbyt duże, żeby się obie zmieściły do bagażnika, więc drugą wrzuciliśmy na tylne siedzenie. Z przedniego siedzenia wydałem instrukcję kierowcy, żeby zabrał nas od razu do hotelu, ponieważ nasza pozostała 3 była już na miejscu turnieju. Zgodził się. Sukces. Lecz po chwili podjechał drugi kierowca i zaczęli się kłócić (po hiszpańsku). W końcu stwierdzili, że nie mogą zabrać nas do hotelu. Moja walizka z tylnego siedzenia została przerzucona do bagażnika drugiego samochodu. Po dotarciu na GameGune dowiedzieliśmy się tego samego, co już usłyszeliśmy od LUq'a przez telefon. Teraz pozostało czekać na drugi samochód z walizka, który czekał na przylatującą drużynę. Po pół godziny czekania uradowani ujrzeliśmy zbliżający się samochód. Niestety okazało się, że przyjechał ten sam admin, który nas przywiózł, tylko, że bez mojej walizki, a jedynie z jakimiś lamerami z fnatic (f0rest itp). Zdenerwowało nas to niemiłosiernie. Kuba usypiał na krzesłach, ja walczyłem z adminami. Po kolejnych negocjacjach wykonano telefon do zagubionego kierowcy. Okazało się, że przyjedzie za 30 minut... świetnie. Po 30 minutach usłyszeliśmy "kolejne 30 minut". Po zauważeniu mojej miny i reakcji, headadmin stwierdził, że zapłacą nam za taksówkę.  Jednak chwilę później zmienił zdanie i stwierdził, że zostaniemy przez nich zawiezieni. I tak około godziny 22 wylądowaliśmy w hotelu, zmęczeni i wynudzeni położyliśmy się spać. - "Katorga", czyli z pamiętnika Neo.

Neonowa głowa i product placement

Mimo wszystko PGS PokerStrategy.cc stawia dzielnie czoła trudnościom i już niebawem będzie mieć szansę na powiększenie pokaźnej kolekcji swych pucharów, bowiem 24 sierpnia podczas ESL Arena Games Convention 2007 w Lipsku zmierzy się z niemieckim klanem Alternate aTTaX w walce o SuperPuchar ESL Extreme Masters. Ponadto PGS jest nominowane do prestiżowej nagrody eSports Team of the Year, a Neo jest głównym kandydatem do otrzymania statuetki Best Counter-Strike Player of the Year, nie tracąc jednocześnie szansy na tytuł eSports Player of the Year.

Hmmm... opakowanie na sprzęt nocny?

Zobacz koniecznie:

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login