Dyski

Dyski Hitachi LifeStudio - stylowe i przenośne

przeczytasz w 1 min.

Dysk Mobile Plus ma pojemność 500 GB, a do zestawu Hitachi dołącza też specjalną stację dokującą i pendrive. Desk Plus to z kolei "twardziel" 2 TB na backup i bibliotekę multimediów.

Hitachi udowadnia, że przenośne dyski twarde nie muszą być nudne. Obecnie większość użytkowników ma codzienny dostęp do takiego sprzętu jak aparat cyfrowy, skaner lub kamera wideo, dzięki którym można stworzyć wiele gigabajtów cennych danych zapisywanych za pomocą zer i jedynek. W końcu jesteśmy więc  zmuszeni zdecydować się na nośnik, który sprawdzi się jako bank danych lub zamiennik zwykłego pendrive'a i pozwoli łatwo przenieść i przechowywać dane.

Jeden z prezentowanych dysków Hitachi nastawiony jest na wysoką mobilność i szeroką funkcjonalność, a drugi na ilość przechowywanych danych. Łączy je unikalna stylistyka, pomysłowe wykonanie i jakość użytych materiałów.

Z komputerem komunikują się za pomocą identycznego interfejsu - USB 2.0. Obie konstrukcje z całą pewnością mają swoje wady i zalety, ale niewątpliwie są urządzeniami, które wyróżniają się z tłumu i którym warto przyjrzeć się bliżej.

Dyski przetestowane w artykule:

Dowiedz się jak mądrze kupić dysk:


Poradnik: jak wybrać dysk twardy

» Najczęstsze dylematy i wątpliwości

» Najistotniejsze pojęcia związane z dyskami

» Ciekawe dodatki i oprogramowanie

Hitachi LifeStudio Mobile Plus 500 GB

Pojemnosć: 500 GB
Interfejs: USB 2.0
Cena: 370 zł

»Zobacz pełny test


Hitachi LifeStudio Desk 2 TB

Pojemność: 2 TB
Interfejs: USB 2.0
Cena: 520 zł

»Zobacz pełny test