Ciekawostki

Dzień kobiet, czyli elektronika na różowo

przeczytasz w 1 min.

Co jest najważniejsze w dniu kobiet? To przecież oczywiste! Więc nie trzymaj się utartych schematów i porzuć tę podstępną myśl o kupowaniu kwiatów czy czekoladek. Bądź oryginalny!

Nie mogliśmy pominąć tego jakże ważnego dnia w roku. Jesteśmy jednak wortalem technologicznym, więc jak połączyć Dzień kobiet z technologiami? To proste: kobiety też używają komputerów. Dlatego tym razem zamiast kwiatów i czekoladek możesz podarować jej coś, co zostanie na dłużej. A czekoladki zostaw dla siebie – choćby na pocieszenie, że ciężko zarobione pieniądze wydasz na różowego laptopa zamiast na najnowszą kartę graficzną do Crysisa w Full HD.

Poniżej przedstawiamy szereg porad na elektronikę użytkową dla pań. Warunek był jeden: sprzęt musiał się wyróżniać. Więc nie zdziw się, kiedy zobaczysz niezwykle kobiecy komputer, telefon czy pendrive’a. I pamiętaj: to poradnik z przymrużeniem oka, dlatego krytykowanie i wszelkie negatywne uwagi są surowo wzbronione! Do pisania artykułu każdy z nas zakładał różowe okulary. Do pełni szczęścia brakuje tylko komentarzy w podobnym tonie. ;-)

Miłej lektury, dobrej zabawy i… nie wydajcie za dużo. 

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login