Głośniki

Genius Sw-Hf 5.1 5005

przeczytasz w 2 min.

Zdecydowałem się najpierw kupić następnie napisać cos o tych głośnikach wbrew wszystkim osobom które mi polecały Logitecha lub Creativa

Niestety nie ide za współczesną modą na zakupy nie lubie mieć tego co mają wszyscy lubie miec to czego im brak dlatego własnie gdy inni mają telefon Nokia ja mam LG i nigdy w posiadaniu Nokii nie byłem, gdy wszyscy mają karty Geforce ja mam ATI i nikt mi nie wmówi że jest to karta zła.

Wybór głosników jest dość spory przeróżne firmy oferują sprzęt często niewspółmierny do ceny ja wybierałemn z pośród dwóch zestawów

Ligitech X540 5.1 85W R.M.S.  głośnik Niskotonowy 25W Centralny 15,4W i satelity 4x7,4W Niskotonowy drewniany pozostałem plastikowe

Genius Sw-Hf 5.1 5005 głośnik Niskotonowy 75W  i satelity 5x15W Całość drewniana

Logitech był dość ciekawym zestawem kilka tygodni wcześniej moja znajoma kupiła więc miałem okazje wypróbować z Minusów jakie moge wymienić to tzw. pierdzacy głośnik niskotonowy cop dziwne bo jest on trzykrotnie słabszy od genius. Dlaej palstikowe satelity w których nie wiadomo jakie sa głośniki srednie czy gwizdki w każdym razie oba wyglądaja identycznie

Natomiast o Genius nic nie wiedziałem widziałem mase zdjęć i opinij tych dobrych i złych

na zdjęciach byłem tylko w stanie ocenić że głośniki te wygladaja zdecydowanie bardziej elegancko niż w/w zestaw Logitech no i miały pilota czego ligitechowi zdecydowanie brakujke co prawda są też o ok 150 zł drozsze od nic więc pytanie brzmi.

Czy wrato za te bajery dopłacać? Tak zdecydowanie:) i już mówie dlaczego

głóśniki są nawet gabartowe znacznie większe od logitechów, niskotonowy ma wielkość obudowy od komputera do tego tradycujne kolumny z wyrażnie starannie wykonane po zdjęciu osłonek widac wyraźnie że zawieraja one głośnik sredniotonowy i wysokotonowy. tylnie kolumny są nieco mniejsze od przednich a centralny zawiera dwa głośniki średnie i jeden gwizdek. Woffer gra czysto nie ma tu zadnego pierdzenia niewielkie nieczystości zaczynają się przu ok 90% ich mocy ale nie są one aż tak rażące by zaraz robic ciszej.

Natomiast do oglądanie Filmu DVD lub słuchania czegokolwiek wystarcze max 2/3 ich mocy  do gier jeszcze mniej jedyne czego można się czepić to brak płynności w regulacji gdyż ta zaczyna się dopiero ok 1/3 mocy a to już głośno a gdy ściszymy bardziej wyłączą sie po koleji : tylne Satelity,przednie, niskotonowy.

Na koniec napisze że zestaw jest godny polecenie jezeli któś chce kupić  właśnie coś klasy Logitech X540 to niech się wstrzyma i dołozy te 150 zł gdyż naprawde warto  

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BilliKostnica
  0
  Sporo literówek... do poprawy.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ta "recenzja" nadaje się do usunięcia. Masa błędów, nie ma żadnego zdjęcia, nie ma plusów i minusów wyszczególnionych. W zasadzie to nie ma nic z recenzji. Ode mnie najniższa możliwa ocena.
   • avatar
    sevae
    0
    A gdzie recenzja? :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     to wstęp... a recenzja gdzie?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Dokładnie...Chyba pan zapomniał o recenzji.
      • avatar
       SoundsGreat
       0
       Ot co.. takie przedstawienie produktu.. ale bardziej reklama niż recenzja.

       A szkoda, bo jest to produkt bardzo (podkreślę BARDZO) warty wydania na niego pieniędzy. Za cenę 350-400zł możemy posiąść najlepszy z komputerowych zestawów 5.1 tej klasy, który kopa dostaje dopiero od Creative G500 (i pochodnych) czy Logitechów Z-5500. Są wprawdzie jeszcze inne modele starszej daty, które zdecydowanie mogą powalczyć, ale nie oszukujmy się - ich kupienie graniczy z cudem.

       Dobrą alternatywą dla tych Geniusów (a także dla model 5000) są Modecom MC-5050 (99W). Oba te zestawy są lepsze od wszelkiego rodzaju X-540(70W) czy obecnej serii Inspire(najmocniejszy zestaw 64W), jednak i dak po przesłuchaniu wszystkich z nich Genius ZDECYDOWANIE jest najlepszy co zawdzięcza dużej, jak na tę klasę mocy (150W), oraz drewnianym obudową.

       Szkoda, bo dla tak udanego produktu winno się przygotować równie udaną recenzję (a wystarczyło wkleić kilka zdjęć i opis wrażeń z gier czy filmów).