Gry komputerowe

Gry z przyszłości

przeczytasz w 1 min.

Wiedźmin 3, Doom 4, Half-Life 3 czy Warcraft 4 - kto nie czeka na takie gry? Czy kiedykolwiek się pojawią?

Ocena benchmark.pl
  • 3,2/5
Plusy

nietuzinkowy humor, ścieżki rozwoju dodają niespotykaną głębie rozgrywce, sensowny system rozwoju postaci, interesująca oprawa, dobrze przemyślany system lochów, ostro wciąga

Minusy

do rewolucji jeszcze trochę brakuje, osobliwy klimat ma tyle samo zwolenników co i przeciwników, misje początkowe potrafią ostro wynudzić, raczej tylko dla znawców i fanów MMORPG, drobne problemy techniczne

Na kolejne lata zapowiada się wiele świetnych premier w świecie gier. Wydanie niektórych z nich jest mocno niepewne, ale sytuacja jest dynamiczna, bo deweloperzy w każdej chwili mogą uaktualnić informacje dotyczącej swoich produkcji.

Nasza lista zawiera dwadzieścia tytułów, chociaż mogłaby składać się nawet z trzydziestu i więcej gier. O wszystkich napisać nie sposób. Z premedytacją ominąłem kilka głośnych tytułów, o których napisano już wszędzie i wszystko, np. Diablo III. Przecieki w sieci o niektórych hitach to dosłownie kilka plotek, które segregowałem i zamieszczałem, mam nadzieję, najciekawsze.

Co byście jeszcze dodali? Jakie są wasze typy na najgorętsze produkcje, na które czekacie z drżeniem kolan i trzepotem mózgu?

Gry z przyszłości

W zestawieniu znajdziecie naprawdę ciekawe gry. Część z nich już zapowiedziano, część prawdopodobnie się ukaże, a część to jedna wielka niewiadoma. Zapraszamy was do zapoznania się z wszystkimi tytułami, albo tylko z tymi, które was interesują - wówczas wystarczy wybrać odpowiedni tytuł z menu artykułu widocznego po prawej stronie.

Tymczasem życzymy miłej lektury i oglądania (ciekawych filmów też nie brakuje).