Hulajnoga elektryczna czy hoverboard? Co lepsze?
Pojazdy

Hulajnoga elektryczna czy hoverboard? Co lepsze?

z dnia
Tomasz Duda | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Co lepsze, hulajnoga elektryczna czy hoverboard? Oba mają dwa koła, ale ich konstrukcje są zupełnie inne i wymuszają odmienny model jazdy. Który pojazd jest stabilniejszy, bardziej zwrotny, szybszy i ma lepszą baterię? Przekonajcie się w naszym porównaniu hulajnogi i hoverboarda.

Hulajnoga elektryczna vs hoverboard - porównanie

Co lepsze, hulajnoga elektryczna czy hoverboard? Oba mają dwa koła, ale ich konstrukcje są zupełnie inne i wymuszają odmienny model jazdy. Który pojazd jest stabilniejszy, bardziej zwrotny, szybszy i ma lepszą baterię? Przekonajcie się w naszym porównaniu hulajnogi hoverboarda.

Hulajnoga elektryczna

marketplace

Coraz więcej osób kupuje małe pojazdy elektryczne nie tylko dlatego, że są modne, ale również dlatego, że mają zastosowania praktyczne. Nie dość, że mogą dostarczać rozrywki, to na co dzień służą do sprawnych dojazdów na krótkie dystanse.

Hoverboard

marketplace

Są niezwykle przydatne w zatłoczonych miastach, bo pozwalają ominąć korki i korzystać ze skrótów niedostępnych dla samochodów. Często bywa tak, że dojazd 4-5 km do pracy w centrum miasta zajmie mniej czasu gdy korzystamy z szybkiej hulajnogi elektrycznej, albo małego, zwrotnego hoverboarda.

deska elektryczna

Pytanie tylko który z tych pojazdów jest bardziej godny polecenia? Który jest szybszy, zwrotniejszy, stabilniejszy, bezpieczniejszy, lepiej przyspiesza i przejeżdża większy dystans?

W naszym filmie porównaliśmy ze sobą hoverboard Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D za około 800 zł i hulajnogę elektryczną Rider Freak za około 1100 zł. Sprawdźcie jakie są między nimi różnice i który pojazd jest lepszy dla początkujących (np. dla dzieci).

wasted

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Edi11
  Ograniczenie do Wagi jest bezsensowne, jeśli chcemy mieć zasięg na poziomie 50km bo mamy daleko do pracy w dwie strony to hulajnoga z takimi akumulatorami musi ważyć więcej niż 20km. mój Techlife X7 waży 30 bo ma duże akumulatory.
  Tym ograniczeniem sprawiacie, ze ludzie na długich odcinkach wrócą do samochodu bo na ich e-hulajnodze nie będzie można jechać...
 • avatar
  asnex
  Te hoverboardy już są przereklamowane. Ludzie, ile razy możecie odświeżać te stare kotlety. Teraz są elektryczne koła bądź rowery. Słyszeliście coś o tym? Bo na benchmark jakoś wyjątkowo cicho o tym jakbyście byli 100 lat za murzynami.
 • avatar
  rTech
  Ja tam jeżdżę Segway Ninebot ES2 i sobie chwalę, dojeżdżam do pracy niemal codziennie 7km w jedną stronę. Dzięki niej mogę zaoszczędzić choć trochę mojego golfika :)
 • avatar
  macfanpl
  Mam Segway i nie szlag trafia ilekroć wyjeżdzam nim mocowo. Nigdy mi się nie zdarzyło że osobówka mi zajechała drogę natomiast SUV już kilkukrotnie.
  Jebać CWELI w suvach