Optymalne karty graficzne do StarCraft II
Gry

Optymalne karty graficzne do StarCraft II

przeczytasz w 1 min.

Choć robi użytek z procesorów czterordzeniowych, to jednak nie wymaga superszybkiej karty graficznej. Zobacz, czy twój PC poradzi sobie z tym tytułem.

  
Wymagania wiekowe: 16+
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca:Blizzard Entertainment
Dystrybutor PL:CD Projekt
Gatunek:Strategia
Tryb Gry:Single/ Multi
Cena199 zł
Premiera:27 lipca 2010
Premiera PL:27 lipca 2010
Demo gry:-

Skorzystaliśmy z zaproszenia do wypróbowania wersji beta StarCrafta II, gry na którą czekały długie lata rzesze graczy na całym świecie. Pierwsza część ukazała się w roku 1998 i została niemalże natychmiast okrzyknięta mianem rewolucyjnej (i rewelacyjnej). Dowodem na jej sukces niech będzie fakt, że do dziś miliony osób zagrywa się w "jedynkę".

Do walki staną po raz kolejny: Terranie (ludzie), Zergowie (rasa bezwzględnych kreatur stworzona przez uczonych zajmujących się badaniami genetycznymi – Xen’Naga) oraz Protossi (rasa doskonale rozwiniętych pod względem technologii i kodeksu honorowego).

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że rozgrywki StarCrafta w Korei Południowej cieszą się nie mniejszą oglądalnością niż mecze piłki nożnej. W telewizji znajdziemy kanały, na których można oglądać mecze w StarCrafta przez 24 godziny na dobę! Transmisje na żywo z turniejów, także wersji Beta StarCrafta II, skupiają rzesze fanów na całym świecie, głównie dzięki internetowi. Na YouTube roi się od powtórek z pojedynków, komentowanych przez uznanych już za profesjonalistów w środowisku grających i oglądających.

Musicie pamiętać, że testy wydajności przeprowadzamy na wersji beta. Ma ona ograniczoną funkcjonalność (brak trybu single player, niedokończony system osiągnięć), jednak w kwestii optymalizacji nic nie powinno się zmienić do czasu wersji finalnej. Jeśli jesteście więc zainteresowani recenzją, będziecie zmuszeni uzbroić się w cierpliwość i poczekać do dnia premiery, mającej miejsce 27 lipca tego roku. Tymczasem czytając ten artykuł dowiecie się, czy wszelkie obawy co do wysokich wymagań minimalnych gry okazały się słuszne. Już teraz napiszę, że StarCraft II nie wymaga superszybkiej karty graficznej.