Gry

Microsoft, Sony, CDP i SteelSeries

przeczytasz w 2 min.

Microsoft

Utrzymane w zielonym kolorze stoisko widać było z daleka. Sznur gęsto ustawionych konsol Xbox One z Forzą Horizon 3 i innymi grami amerykańskiego giganta kusił by zatrzymać się, chwycić z pada i choć chwile w coś zagrać. Na ich tle nie mniej intrygująco wyglądał ustawiony po środku duży czarny boks ozdobiony grafikami z Gears of War 4 i Dead Rising 4.

Oczywiście, w środku w obie gry także można było zagrać. Przy takim rozmachu trudno się dziwić, że Microsoft, po raz kolejny zresztą, zgarnął nagrodę na najlepsze stoisko na PGA.

PGA 2016 - stoisko Xbox

Sony

Skoro był Xbox to i Sony nie mogło zabraknąć. Tak naprawdę jednak Sony powróciło na PGA po długiej nieobecności. Miało jednak ku temu niezły powód – wszak co dopiero odbyła się premiera gogli Playstation VR. Przy tak ważnym wydarzeniu pokaz ich możliwości po prostu nie mógł się nie odbyć. Dzięki temu każdy kto chciał, i komu udało się dostać na to stoisko mógł samemu sprawdzić ile warty jest ten gadżet.

PGA 2016 - Sony Playstation VR

CDP.PL

Rozmachu odmówić nie sposób także CDP.pl. Nie dość, że na swoim stanowisku wystawili olbrzymi traktor, który z powodzeniem mógłby zagrać w kolejnej części Transformers to jeszcze wespół z THQ Nordic prezentowali prawdziwe, nie wydane jeszcze perełki. Wystarczy wspomnieć choćby o świetnym Battle Chasers: Nightwar, intrygującym The Dwarves czy mocno wyczekiwanym Elex od twórców serii Gothic. Mało? A co powiecie na turniej Overwatch albo tradycyjny Giermasz, gdzie można było wyrwać całkiem niezłe tytuły i gadżety po okazyjnych cenach? 

PGA 2016 - traktor na stoisku Farming Simulator

SteelSeries 

SteelSeries przywiozło do Poznania swoje najnowsze słuchawki z linii Arctis. Na stoisku można było je nie tylko zobaczyć, ale i przetestować np. w czasie rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive . Poza tym przygotowano nie lada gratkę dla wszystkich poszukujących własnego ideału myszki gamingowej – każdym model Rival można było tu dotknąć, przypasować dłoń i sprawdzić w działaniu. Dodatkową atrakcją była możliwość wydrukowania na drukarce 3D swojego elementu do myszek Rival 300 i Rival 700, a także zrobienie sobie zdjęcia z jedną z obecnych tu cosplayerek.

PGA 2016 - stoisko SteelSeries

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login