Strefy

Oprogramowanie

przeczytasz w 2 min.

 

 przeglądarka internetowa


Google Chrome

Przeglądarka Google'a zyskuje popularność głównie dzięki łatwości obsługi i niesamowitej szybkości. Jeśli grono korzystających z niej będzie powiększać się w tym tempie co teraz, niedługo Firefox będzie musiał rywalizować nie tylko z Internet Explorerem.

Zobacz recenzję

 ochrona danych


Symantec Norton Internet Security 2011


Jeden z najlepszych pakietów zabezpieczających na rynku. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i oferuje wiele przydatnych funkcji.

Zobacz recenzję

 

 

 graficzne - edycja


Adobe Photoshop Elements 9

Do obróbki zdjęć nie trzeba kupować drogiego Photoshopa. Wystarczy Photoshop Elements 9, który oferuje wielu zaawansowanych opcji do edycji. Plus: pozwala na porządkowanie wszystkich zdjęć i klipów wideo.

 

 

pakiet biurowy


Microsoft Office 2010

Oprogramowanie znane i lubiane przez większość użytkowników komputerów. My też zaliczamy się do tego grona. Office to rewelacyjny pakiet biurowy.

Zobacz recenzję

 

 

system operacyjny


Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit

Najnowszy i ciepło przyjęty system operacyjny od Microsoftu. Szybko zyskuje na popularności, a wersja Home jest najodpowiedniejsza dla każdego użytkownika domowego.

Zobacz recenzję

 

 

system operacyjny - mobilny


Google Android 2.2

Dzięki uniwersalności i ogromnej bazie dodatkowych aplikacji Android staje się coraz popularnym systemem do smartfonów. Każda jego wersja przynosi wiele usprawnień i jest bardzo wyczekiwana.