The Evil Within 2 - Radeon RX Vega 56 vs GeForce GTX 1070
Karty graficzne

The Evil Within 2 - Radeon RX Vega 56 vs GeForce GTX 1070

przeczytasz w 1 min.

Przed wami krótki test The Evil Within 2, gdzie naprzeciw siebie staną przedstawiciele kart NVIDII i AMD.

Ocena benchmark.pl
  • 4,5/5

O The Evil Within (ze stajni Bethersda) stało się głośno głównie za sprawą jednego z twórców, który wcześniej zajmował się kultową serią Resident Evil. Ten survival horror okazał się naprawdę dobry, chociaż zabrakło mu "iskry bożej", by faktycznie przyćmić największe tytuły w branży. Pierwsza część The Evili Within odniosła jednak na tyle duży sukces, że dziś możemy się cieszyć częścią drugą. Recenzję gry będziecie mogli przeczytać już wkrótce na naszych łamach!

Od strony oprawy graficznej, grze nie można niczego zarzucić. O ile pierwsza część na początku działała wyłacznie w 30 klatkach na sekundę i potrzebowała łatki odblokowującej framerate do 60 fps, to w tym przypadku nie ma o tym mowy. Wersja PC jest odpowiednio dopracowana.

The Evil Within 2

Dziś - podobnie jak w przypadku testu Elex - do walki stanie przedstawiciel stajni AMD, czyli Radeon RX Vega 56 oraz zawodnik NVIDIA, czyli GeForce GTX 1070. Obie te karty powinny być konkurentami cenowymi, ale ceny na polskim rynku mogą wciąż się stabilizować. W testach wykorzystaliśmy następujące modele:

  • Gigabyte Radeon RX Vega 56 8 GB
  • MSI GeForce GTX 1070 Aero OC

Na kolejnych stronach znajdziecie galerię w rozdzielczości 3840 x 2160 z gry oraz testy wydajnościowe.