Avatar użytkownika

Dzonson

data dołączenia:

Moje komentarze (19)

  • Avatar użytkownika Dzonson
   Dzonson
   @awesome1337 Prezes też ogląda?
   • Avatar użytkownika Dzonson
    Dzonson
    To będzie petarda gierka!! Taki Doomik w świecie fantasy!!
    • Avatar użytkownika Dzonson
     Dzonson
     Grafika jest przepiękna. Klimat gęsto wylewa się z ekranu. Jeszcze jak uwzględniona będzie tu dobra rozwałka, jakieś lekkie elementy rozwoju postaci, na zaczepkę lekka, ale mroczna i intrygująca fabuła to... wszyscy się na to po prostu rzucą i tyle!
     • Avatar użytkownika Dzonson
      Dzonson
      Ja pier****. Zajebiste :-D
      • Avatar użytkownika Dzonson
       Dzonson
       Wielkie Wielkie dzięki raz jeszcze :) Kupiłem, zainstalowałem, zarejestrowałem, zalogowałem, ściągnąłem blizzard downloadera i ściągnąłem całą angielską wersję gry w 7 godzin... Ale wszystko działa i jest po angielsku!!

       Pozdrawiam
       • Avatar użytkownika Dzonson
        Dzonson
        Ale czy to dotyczy także wersji pudełkowej, którą można kupić np. w Empiku?? Dzięki za odpowiedź!!

        Pzdr
        • Avatar użytkownika Dzonson
         Dzonson
         Czy mam rozumieć, że w końcu pojawiła się możliwość zainstalowania angielskiej łatki na polską wersję gry, po zarejestrowaniu się na angielskim battlenecie? W pierwszych dniach miało to nie być możliwe i między innymi dlatego powstrzymałem się od zakupu SC2. Bardzo mi zależy na angielskiej wersji dlatego prosiłbym o potwierdzenie tej możliwości. Do tej pory nie dotarła do mnie żadna informacja, iż jest już to możliwe. Z góry dzięki za szybką odpowiedź , bo już się nie mogę doczekać, jak ją dorwę w wersji oryginalnej, czyli takiej, jaka powinna być od początku do końca.
         • Avatar użytkownika Dzonson
          Dzonson
          A ja chciałem zwrócić uwagę na jeszcze inną kwestię.
          Otóż, pare razy, nie tyle w artykule, co również w komentarzach, spotkać się można z opinią, iż telewizory plazmowe są droższe od telewizorów lcd. Nic bardziej mylego! Za szybki przykład mogą posłużyć ceny telewizorów Samsunga w jednej z większych sieci elektronicznych w naszym kraju. Tak oto, 55" telewizor lcd full hd Samsung LE55A956 kosztuje 13.000 PLN - w tej samej cenie, kupić można 63" (!!) telewizor plazmowy full hd Samsung PS63A756. Następnie 58" telewizor plazmowy Samsung PS58A656(czyli również większy od w/w 55 calowego) kosztuje już 3.300 złotych taniej! Podobna sytuacja pojawia się przy telewizorach 50-52 calowych, gdzie różnica w cenie na korzyść plazmy osiąga około 2.000 PLN. Podkreślę, że są to telewizory świeże, z tej samej najnowszej serii A. O co w takim razie chodzi? Jest to ewidentne zaprzeczenie wspomnianych wcześniej sugestii. Wychodzi jednak na to, że po stronie telewizorów plazmowych pojawia się dodatkowy atut w postaci niższej, a nie wyższej ceny. Za przykład podłem firmę Samsung, która na dzień dzisiejszy jest chyba najpopularniejszym producentem tego rodzaju sprzętu (a przynajmniej lcd'ków).

          Pozdrawiam