Komentarze

 • Kupię iPhone SE bo to świetny smartfon. Oto dlaczego

  Ocena komentarza: 17
  Dla osób, które nie przykładają wielkiej wagi do smarfona, nie chcą w nim grzebać, tylko mieć coś co działa i będzie świetnie działać przez wiele lat to iOS, a szczególnie nowy iPhone SE będzie najlepszym wyborem. Procesor, któremu nie dorównują nawet wielokrotnie droższe flagowce z Androidem. Do tego bardzo dobry (nie topowy ale blisko) aparat. Prawdopodobnie będzie miał około 6 (sześć!) lat aktualizacji do najnowszego systemu ze wszystkimi nowinkami. A do tego bardzo dobra cena przy odsprzedaży sprawiają, że długoterminowo wyjdzie taniej niż jakikolwiek telefon z Androidem. I piszę to jako osoba, która miała zarówno kilka iPhone jak i flagowego Samsunga, Xiaomi i kilka Nexusów.

  34

 • LG 55C9 - test telewizora OLED 4K

  Ocena komentarza: 0
  @Suncho Testowany TV ma HDMI 2.1 z eARC

  17

 • Co to jest Windows 10 S?

  Ocena komentarza: 0
  Widać, nie używałeś dłużej urządzeń Apple. macOS jest prosty ale nie prostacki w przeciwieństwie do trybu "S" w Windowsie.

  Ale w jednym mogę ci przyznać rację. Rzeczywiście ten tryb może być dobry dla osób, które próbują przenieść się z ekosystemu Apple. Skutecznie im wybije z głowy ten pomysł.

  11

 • Dlaczego nowy MacBook Pro powinien być 17-calowy?

  Ocena komentarza: 0
  Z VIM korzysta mało ludzi i jest ich mniej z każdym dniem bo większość z nich jest już jedną nogą w grobie. Można sobie też podmapować § jako Esc i mamy wtedy klawisz fizyczny.

  43

 • Apple iPhone 7 po kilku miesiącach - recenzja

  Ocena komentarza: -2
  Mam parę uwag:
  - żaden procucent nie daje gwarancji na wodoszczelność, nie tylko Apple
  - filmy 1080p mogą być nagrywane w 120fps, a nie max 60
  - nie wspomniałeś nic o szerszej palecie barw ekranu i aparatu: DCI-P3
  - wolne ładowanie? bateria ma małą pojemność i dzięki temu ładuje się do 100% w 2 godziny nie wymagając przy tym specjalnej ładowarki. Telefon działa długo bo podzespoły i system są energooszczędne. Dla porównania czas ładowania wśród flagowców z Androidem to przeciętnie 1,5-3h.
  - fragment dotyczący wyjścia audio chciałbym przemilczeć ale po prostu nie mogę bo w tej części były kompletne bzdury. Przejściówka na mini jack daje nawet trochę wyższą jakość dźwięku niż gniazdo w telefonie. Wewnątrz telefonu elementy te zajmują tyle samo miejsca, a gdy są w przejściówce jest mniej zakłóceń. Było to testowane w paru miejscach zdecydowanie bardziej "audiofilskich" niż benchmark.

  44

 • PlayStation Plus na grudzień - bez hitów, ale jest nieźle

  Ocena komentarza: 0
  Ale nie wrzucą np. takiego The Witness albo Firewatch. Za dużo warte i za dobrze się sprzedają. Mogliby dać No Man''s Sky, i tak nikt tego już nie kupuje.

  6

 • Netflix - tryb offline staje się faktem

  Ocena komentarza: 0
  Nie da się. Zbyt łatwo byłoby to piracić. Możesz za to kupić kabel żeby podłączyć telefon do telewizora.

  10

 • Upadek Galaxy Note 7 - taka afera może się powtórzyć

  Ocena komentarza: 4
  "0,1%, 2,5 mln osób, 250 narażonych" wybierz dwa. Serio, taka podstawowa matematyka to dla was problem? Poprawcie to jak najszybciej...

  24

 • Zaskoczenia nie ma - iPhone 7 i iPhone 7 Plus rozchwytywane

  Ocena komentarza: 0
  Dawno nie sprawdzałeś jak to działa :-) iTunes od paru lat przydaje się głównie do leczenia telefonów z zepsutym softem albo wgrywania starszego systemu czyli praktycznie nigdy.

  Zostaje więc jedna i największa wada - jak na Polskę ceny mają zbyt wysokie.

  22

 • 1000 zł - tyle kosztuje naprawdę dobry smartfon

  Ocena komentarza: 1
  To nie jest dobry smartfon, ponieważ ma system, który jest wadliwy "by design". Dobre smartfony nadal zaczynają się od około 2 tysięcy, np. iPhone SE.

  43

 • Nad kamerą iSight do iPhone'ów pracuje bardzo duży zespół

  Ocena komentarza: 1
  Interfejs aplikacji aparatu udał im się najbardziej. Dla normalnego człowieka (którego nie interesuje co to ISO ani przesłona) jest super. Zawsze działa, zawsze wiadomo gdzie kliknąć, nie rozprasza, nie przycina się.

  7

 • Hama Speedshot – gdy precyzja konsolowego kontrolera to za mało

  Ocena komentarza: 1
  Żyroskop i akcelerometr są we wszystkich bezprzewodowych padach sony, zaczynając od sixaxis (stąd nazwa), który wyszedł już niemal 10 lat temu...

  34

 • YouTube na TV poważnie się zmienia

  Ocena komentarza: 0
  Ściny i inne błędy to głównie zasługa gównianych przeglądarek w telewizorach, Google nie jest tutaj winny. Niestety ale te "aplikacje" na TV to nic innego jak strony internetowe bez interfejsu przeglądarki. Sami możecie sprawdzić jak działa telewizorowy YouTube wchodząc z komputera na youtube.com/tv

  Mam telewizor Samsunga z 2013 roku (seria F6500) i YouTube działa bardzo dobrze.

  8

 • Z Google Play znikną "darmowe" gry i aplikacje

  Ocena komentarza: 1
  U mnie w Androidzie 4.4.4 jak się wejdzie do ustawień -> aplikacje -> jakaś aplikacja to jest opcja "pokaż powiadomienia", którą można odznaczyć. Nie wiem, od której wersji to się pojawiło.

  iOS jednak pod tym względem zawsze był lepszy i pozwalał na wyłączenie powiadomień per aplikacja, a aktualnie nawet można wyłączyć poszczególne typy powiadomień (dźwięk, popup, ikonka z liczbą) dla różnych aplikacji.

  27