Na topie

Acronis Backup 12.5 - nowa wersja programu już dostępna

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Cenione biznesowe oprogramowanie do tworzenia i zarządzania kopiami zapasowymi doczekało się aktualizacji. Co nowego w Acronis Backup 12.5?

Acronis Backup 12.5 - nowa wersja programu już dostępna

A A

Acronis Backup 12.5 – najnowsza wersja oprogramowania do firmy, służącego do tworzenia i zarządzania kopiami zapasowymi, została już oficjalnie udostępniona. Co nowego pojawiło się w tym popularnym rozwiązaniu dla profesjonalistów?

Wersja 12.5 łączy w sobie – według producenta – jeszcze większą skuteczność, niezawodność i szybkość tworzenia kopii zapasowych, co przełożyć ma się na wysoki poziom bezpieczeństwa danych, zarówno w przypadku awarii sprzętu, jak i jego infekcji, na przykład przez złośliwe oprogramowanie typu ransomware. Program daje przede wszystkim możliwość szybkiego wykonania kopii zapasowej i przywrócenia danych sprzed kilku godzin lub do czystej kopii. Plusem, według producenta, jest też przejrzysty interfejs zarządzania, który w jednym miejscu oddaje dostęp do wszystkich kluczowych narzędzi administratorskich. 

Wśród najważniejszych funkcji producent wymienia: Acronis Active Protection (ochrona przed ransomware), Acronis Instant Restore (15-sekundowe czasy przywracania usług), Acronis vmFlashback (szybkie odtwarzanie maszyn wirtualnych) oraz konfigurowalne panele administracyjne. W notce czytamy też o wsparciu dla przeszło 20 popularnych platform, na czele z Windows, Azure, Linux, macOS X, iOS, Android, Office 365, Oracle, VMware, Hyper-V czy Red Hat Virtualization.

Acronis Backup platformy

W wersji Advanced dla bardziej wymagających przedsiębiorstw znajdują się dodatkowo między innymi: ujednolicony interfejs WWW, obsługa sześciu Hypervisorów, kopie migawkowe pamięci masowych, mechanizm Bare Metal Recovery (redukcja RTO), backup i granularne odzyskiwanie danych dla Oracle, funkcje awaryjnego odzyskiwania danych lokalnych oraz w chmurze i technologia Acronis Notary, mająca zapewniać autentyczność danych.

„Dzisiejsza rzeczywistość to nieustannie zwiększająca się ilość urządzeń końcowych oraz zagrożeń z tym związanych. Przedsiębiorstwa na całym świecie dostosowują się do współdziałania w chmurze, starając się zrozumieć nieustannie zmieniającą się cyfrową rzeczywistość. Acronis pomaga firmom przewidywać zdarzenia i trendy w przyszłości dostarczając innowacyjne, niezawodne i bezpieczne technologie ochrony danych. Acronis Backup 12.5 jest naszą najlepszą odpowiedzią na współczesne potrzeby ochrony danych” – mówi Serguei Beloussov, dyrektor generalny Acronis.

Więcej informacji na temat oprogramowania znajdziecie na stronie Acronis.

Źródło: Acronis

Odsłon: 2485 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
  1. BluePandoraBox
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-06-05 20:15

   po Twoich wcześniejszych tekstach teraz nie ma znaczenia co napiszesz
   możesz mieć rację ale i tak dostaniesz minusy za sam nick

   nie każdego stać na dysk który będzie się kurzył,
   a płyty? są tanie tylko trzeba mieć nagrywarkę a tych w domach często już nie ma, stara popsuta a na nową brak miejsca w obudowie ...

   Skomentuj

    1. BluePandoraBox
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2017-06-06 04:39

     faktycznie jesteś zaklapkowany, słów "na nową brak miejsca w obudowie" nie doczytałeś bo i po co
     nie ma żadnego sensu odpisywać na te wypociny które wklepujesz

     Skomentuj

   1. iras584
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-09 14:50

    ale głupoty wypisujesz.
    nie każdego stać? nie stać cię na dysk za stówę?
    o nagrywarkę i płyty też nie trudno. bez problemu można kupić za parę złotych, tylko trzeba to zrobić, a nie pitolić że dysk za drogi a płyty trzeba nagrywać.

    kogo usprawiedliwiasz? siebie?
    Jak Cię stać na gromadzenie danych to i stać cię na wykonanie ich kopii, więc prawdopodobnym powodem braku kopii danych to zwykłe lenistwo.

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!