Procesory

Ryzen 7 2700X przedpremierowo dostępny u handlarzy na eBay

opublikowano przez Paweł Maziarz w dniu 2018-04-04

Premiera nowych procesorów AMD Ryzen zbliża się coraz większymi krokami. Wygląda jednak na to, że niektórzy już teraz mają do nich dostęp i chcieliby na tym zarobić.

Jeszcze w tym miesiącu spodziewamy się premiery nowych procesorów AMD Ryzen 2000. Wygląda jednak na to, że niektórzy już teraz mają do nich dostęp i ujawniają wyniki wydajności lub… próbują przedpremierowo odsprzedać układ w dobrej cenie.

W serwisie eBay natknęliśmy się na ofertę sprzedaży topowego modelu Ryzen 7 2700X w sklepowej wersji BOX. Jednostka została wyposażona w 8 rdzeni/16 wątków o taktowaniu 3,7-4,35 GHz, a także 8x 512 KB pamięci podręcznej L2 i 16 MB współdzielonej pamięci podręcznej L3. Z wcześniejszych przecieków wiemy, że TDP procesora wynosi 105 W.

AMD Ryzen 7 2700X - aukcja eBay

Procesor został wyceniony na 479 euro, co znacznie przekracza sugerowaną cenę z przecieków (ta ma wynosić 369 dolarów). Jeżeli byliście zainteresowani zakupem procesora, to nie mamy dla Was dobrych informacji – kilka godzin po rozpoczęciu aukcji oferta została odwołana (podobno z powodu uszkodzenia procesora…).

Źródło: eBay

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Zobaczymy czym jest te 12nm od GF bo jeżeli rzeczywiście jest jeszcze strasznie nie dopracowane i rozrzutność między wersjami CPU będzie spora jeżeli chodzi o maksymalne taktowanie wszystkich rdzeni po podkręceniu tak o 300Mhz to będzie można już przypuszczać jak mocne będą nowe Threadrippery drugiej generacji.