Na topie

Battlefield 1 dotarł do naszej redakcji w... drewnianej skrzynce

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Do naszej redakcji dotarła dzisiaj nietypowa przesyłka od EA Polska. Takie niespodzianki lubimy!

  • Battlefield 1 dotarł do naszej redakcji w... drewnianej skrzynce
A A

Do drzwi naszej redakcji zapukał dzisiaj kurier, który taszczył ze sobą jakąś drewnianą skrzynkę. W polu nadawca widniało „EA Polska”. Brzmi nieźle, pomyśleliśmy, odebraliśmy przesyłkę i zaczęliśmy zastanawiać się co jest w środku, choć duży napis „Battlefield 1” na froncie pozwalał wysnuć pewne podejrzenia…

Gdy otwarliśmy skrzynkę, naszym oczom ukazały się tylko dwie kartki. Najlepsze jednak miało dopiero nadejść. Zaczęliśmy grzebać głębiej i zdecydowanie podobało nam sie to, co zobaczyliśmy:

Musieliśmy się pochwalić, bo takie niespodzianki naprawdę lubimy! Dzięki, EA Polska. ;)

Przy okazji przypominamy, że premiera gry Battlefield 1 na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 21 października. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie sprawdźcie naszą recenzję (spoiler: strzelanka niesamowicie przypadła nam do gustu).

Źródło: inf. własna

Odsłon: 6284 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. Michur
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-20 16:23

    Czekałem na winchestera

    Skomentuj Historia edycji

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-11-03 14:36

      Ależ proszę bardzo, masz tu whinchestera, poprzednik seagate: http://www.mygeex.co.uk/blog/wp-content/uploads/2015/12/5_25_inch_MFM_hard_disk_drive.jpg

      Skomentuj

  2. NewUnnamedUser
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-20 17:01

    No już dzisiaj rozsyłają ostro... jutro będzie wojna totalna.

    Skomentuj

  3. BluePandoraBox
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-10-20 17:47

    czy to nie łapówka?
    jak redakcja powinna podejść do prezentów od wydawcy gry którą ma oceniać?
    piszcie w komentarzach
    ;)

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-10-20 18:01

      Przekupieni jak zawsze....Proponuje nasłać CBA czy jakoś tak;)

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-11-03 14:37

        no to teraz musicie wykazać niesamowitą "korzyść majątkową", tj. wyspowiadać się przed skarbówką :) brawo Ty, brawo "przyjazne państwo".

        Skomentuj

  4. deLillah
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-20 17:47

    Kody do innych gier też będziecie upubliczniać?

    Skomentuj

    1. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-10-20 18:05

      Zmartwie cie. Ten kod który na sekundę jest widoczny to kod na niesmiertelnik w grze;) zresztą już wykorzystany

      Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-10-20 19:14

      what the fuck oO

      Skomentuj

  5. TheEquinoxe
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-20 20:07

    Całkiem fajne wydanie, chociaż imo pasek a tym bardziej portfel (najzwyczajniejszy z logiem i tyle) jakoś nie bardzo pasują do gry. Nie jest źle ale mogło być o wiele lepiej.

    Skomentuj

  6. jozek23
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-20 23:38

    Lepiej by do tej skrzyni wsadzili coś mocnego np. Gentleman Jack 40%

    Skomentuj

  7. customrodder
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-21 01:14

    CUHB-BK7H-74G2-8CW6

    Skomentuj

  8. baca130
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-21 03:10

    A ten pasek to dla miłośników SM?

    Skomentuj

    1. BluePandoraBox
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-10-21 11:06

      do wykorzystania gdy recka nie będzie przychylna ;)