Drukarki i skanery

Brother J430W: bezprzewodowa drukarka i skaner w jednym

z dnia 2011-10-26
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

W ofercie firmy Brother pojawiło się nowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1. Model MFC-J430W, o którym mowa, przeznaczony jest głównie do użytku w niewielkich biurach.

Brother MFC-J430W to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka, faks). Do komputera urządzenie podłączyć możemy na dwa sposoby – przewodowo, poprzez port USB 2.0, albo bezprzewodowo, wykorzystującą łączność WiFi 802.11b. Jako że drukarka ta kierowana jest głównie do małych biur, zaleca się wybranie tej drugiej opcji, ponieważ można dzięki niej stworzyć liczącą do 7 użytkowników grupę roboczą.

Brother MFC-J430W: bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne

Jeśli zaś chodzi o specyfikację MFC-J430W, według zapewnień producenta, urządzenie może drukować do 26 stron na minutę (kolor) i 33 strony na minutę (mono) oraz kopiować 20 (kolor) i 22 (mono). Maksymalna rozdzielczość wydruku natomiast to 6000x1200. Prędkość faksu z kolei to 14,400 bps. Brother zapewnia także, że jeden komplet tuszy pozwolić ma nawet na wydrukowanie 600 stron.

Urządzenie to wyposażone zostało w podajnik, w którym umieścić możemy maksymalnie 100 arkuszy papieru. W ręce użytkowników oddany został także automatyczny podajnik (ADF) na 20 arkuszy. W odbiorniku jest natomiast miejsce na 50. Z przodu mającego wymiary 405 x 378 x 180 mm  urządzenia znajdziemy także kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,9 cm.

Brother MFC-J430W: urządzenie 4w1: drukarka, kopiarka, skaner i faks

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Brother MFC-J430W można już kupić, a cena waha się w okolicach 430 złotych.


Więcej o drukarkach:

Źródło: Brother

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fajna. Mam dwie drukarki tej marki. Laserową i atramentową. Spisują się bez zarzutu pierwsza od pięciu, druga od trzech lat. Atramentowa ma bardzo niskie ceny eksploatacji. zamienniki po 10 zł. Polecam.
  Zaloguj się
 • avatar
  Również mam laserową drukarkę mono tego producenta i spisuje się świetnie, bardzo wydajny toner. Trochę hałasuje, ale to raczej w przypadku laserówek raczej norma.
 • avatar
  popieram atramentówki. DO domu jak znalazł. Moi znajomi,którzy mają laser wydają jakieś kosmiczne pieniądze na te tonery. Treecat - słyszałam o tych drukarkach, że ich tusze kosztują 30 zł? Czy to prawda? Bo jeżeli tak, to bardzo tanio. Gdyby wszystkie tusze tylko kosztowały to zamiennikiem chyba nikt by się nie skusił