Na topie

Canon znów zwraca gotówkę za zakup sprzętu - 30 produktów na liście

Autor:

Szef strefy Foto

więcej artykułów ze strefy:
Foto

Kategoria: Foto Aparaty cyfrowe Akcesoria Aparaty kompaktowe Lustrzanki Obiektywy Tematyka: Promocje Producenci: Canon

Chcesz zaoszczędzić na zakupie sprzętu foto Canon. Oto letnia promocja Cashback.

 • Canon znów zwraca gotówkę za zakup sprzętu - 30 produktów na liście
A A

Jak co roku okres letni, który zbliża się wielkimi krokami, to okazja by zachęcić klientów do zakupu sprzętu poprzez promocję z oferta zwrotu gotówki (tzw. cashback). Canon w tym roku oferuje do 860 złotych zwrotu, a promocją obejmuje 30 produktów ze swojego portfolio.

Tym razem Canon (pełna lista tutaj) postawił na promowanie lustrzanek amatorskich i dla entuzjastów (modele Canon EOS 1300D, 750D i 80D), a także kompaktów z serii Poweshot Gx X. Promocja obejmuje także 14 modeli obiektywów z Canon EF 24-70 f4/L IS USM na czele, kamery Legria HF R86, R88, R806, G40 oraz XC-10 i kilka innych akcesoriów (lampa 430 EX III RT, drukarka Selphy CP1200 i adapter PowerZoom PZ-E1).

Jak skorzystać z promocji

Promocja trwa od 17 maja do końca lipca tego roku. W tym czasie należy zakupić powyżej wymieniony produkt w jednym ze sklepów z tej listy , a potem do północy dnia 15 sierpnia 2017 roku zarejestrować się na stronie Cashback.

Canon promocja
Voucher na 100 GB pamięci w systemie Irista to dodatkowa korzyść z udziału w promocji

Tradycyjnie należy dołączyć (w formie elektronicznej) czytelny skan lub fotografię dowodu zakupu oraz kodu kreskowego wyciętego z opakowania produktu. Dokładne informacje znajdziecie stronie Cashback Canona.

Źródło: Canon

Odsłon: 4944 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
  1. Bartek Żak
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-19 20:31

   Nie, na tym producent nie zarobi. Cashback nie jest taki łatwy, część albo zapomni wysłać formularze, albo odpadnie na pierwszym lub drugim problemie. A tak to sprzedaż się zwiększy po normalnej cenie ale już tylko część klientów będzie miało czas i cierpliwość bawić się w cashback.

   Skomentuj

    1. Zwierzak
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2017-05-21 22:02

     Nie zapomnij że musisz kupić body z wyższej serii + obiektyw z serii L. Tego nie kupują sebixy.

     Skomentuj

  2. ElFi_
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-19 21:52

   Nie, nie lepiej. Tu chodzi o to aby klient zaoszczędził i uczciwy sprzedawca zyskał, natomiast nieuczciwy sprzedawcy nic nie zyskają.
   Sytuacja z nieuczciwym sprzedawcą czyli Canon obniża ceny a sprzedawca nie, bo "ma sprzęt ze starej dostawy - tej droższej" i tak najczęściej się takie promocje kończą.
   Natomiast promocja w formie dopłaty do zakupionego sprzętu powoduje (płaci producent a nie sprzedawca czy hurtownia), że klient zaoszczędza określoną kwotę bez żadnego targowania, sprzedawca nic nie traci a nawet zyskuje lepszą sprzedaż, a i przy okazji "wypchnie" trochę zakurzonych okazów z wyższej półki. Same zalety:)

   Skomentuj

 1. Zwierzak
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-05-21 22:07

  Szkoda że Canon ma głęboko w .... klientów i stopniowo wypada z rynku vDSLR. Wielu filmowców zrezygnowało już z tego archaizmu, bo marketingowcy Canona nie dopuszczają myśli że aparat może filmować w 4K albo w 50/60 fps.

  Skomentuj

  1. tjntjntjn
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-25 06:05

   Do filmowania są kamery, a aparaty do robienia zdjęć.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!