Na topie

Canon do swoich pełnoklatkowych lustrzanek dodaje ciekawe akcesoria za 1 zł

Autor:

Szef strefy Foto

więcej artykułów ze strefy:
Foto

Kategoria: Foto Aparaty cyfrowe Lustrzanki Tematyka: Canon EOS Producenci: Canon Manfrotto

Promocja Canona, której celem jest „wynagrodzenie” kupujących zaawansowane aparaty, dostępna będzie do końca tego roku. Wśród prawie gratisowych dodatków znalazły się lampy błyskowe, statywy i uchwyt.

 • Canon do swoich pełnoklatkowych lustrzanek dodaje ciekawe akcesoria za 1 zł
A A

Dodatkowe akcesoria będzie można otrzymać do aparatów Canona, prawie za darmo (konieczny jest udział w promocji i symboliczna opłata 1 zł). Promocją objęte sa pełnoklatkowe aparaty Canona z aktualnej oferty produktowej. Poniżej zestawienie produków, które możemy otrzymać kupując daną lustrzankę Canon.

 • kupujący EOS-1D X Mark II mogą otrzymać lampę błyskową Canon Speedlite 600EX II-RT lub statyw Manfrotto MT055CXPRO3 z głowicą MHXPRO-BHQ2
 • kupujący EOS 5D Mark IV, EOS 5DS albo EOS 5DSR moga otrzymać lampę błyskową Canon Speedlite 430EX III RT lub statyw Manfrotto MK055XPRO3 z głowicą MHXPRO-BHQ2
 • kupujący EOS 6D Mark II mają do wyboru  uchwyt pionowy Canon BG-E21 lub statyw Manfrotto Befree MKBFRLA4BK-BH z głowicą

Słowo lub oznacza, że musimy zdecydować się na jeden z dwóch produktów. Każdy z nich to ciekawe akcesorium i choć dużo tańsze od samej lustrzanki warte uwagi. Szkoda że nie można inaczej połączyć produktów, ale pod tym względem musimy zdać się na Canona.

Zasady udziału w akcji Canon

Wszystkie informacje, które są potrzebne do udziału znajdują się na stronie Canon. Promocja dotyczy aparatów zakupionych do 31 grudnia 2018, a udział w niej należy zadeklarować poprzez rejestrację nie później niż do końca 15 stycznia 2019. Canon wprowadził ograniczenie - dwa produkty na osobę lub firmę.

Dobrą wiadomością jest fakt, że z promocji skorzystamy nie tylko w dedykowanych sklepach fotograficznych, ale również w najważniejszych sieciach z elektronika użytkową w Polsce.

Źródło: Canon

Odsłon: 3275 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Foto w marketplace

 1. Much_
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-10-04 19:04

  Canon ratuje się gratisami bo sprzęt się nie sprzedaje? :P

  Skomentuj

  1. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-10-10 08:34

   sprzedaje się :) chodzi o zachętę dla niezdecydowanych.

   Skomentuj

 2. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-09 14:49

  trochę słabo, ja kupuję tańszą lustrzankę canona i nie ma ona dodatków. chociaż kartę SD mogliby dodać :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!