Na topie

Drukowanie etykiet ze smartfona - Brother P300BT

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Sprzęt do firmy Producenci: Brother

Malutka drukarka etykiet Brother P-touch P300BT łączy się ze smartfonem i z powodzeniem tworzy etykiety o różnych wymiarach i kolorach.

Drukowanie etykiet ze smartfona - Brother P300BT

A A

Mała, nieskomplikowana i intuicyjna w obsłudze – taka jest nowa drukarka etykiet firmy Brother, która sprawdzi się w prostszych zastosowaniach.

Brother P-touch P300BT potrafi drukować etykiety w rozdzielczości 180 dpi z prędkością 20 mm na sekundę – zadowalającą w bardziej podstawowych zadaniach. Tym bardziej że sporo czasu zaoszczędzimy podczas przygotowywania projektów – aplikacja mobilna P-touch Design&Print oddaje bowiem do naszej dyspozycji pokaźną gamę szablonów i edytor. 

Aplikacja ta jest kompatybilna ze smartfonami z systemem Android (od 4.1 wzwyż) oraz iOS (od 9 wzwyż), co oznacza komfortowe przygotowywanie i drukowanie etykiet prosto z komórki (wykorzystywane jest połączenie Bluetooth). Na intuicyjną obsługę wpływ ma także dioda LED informująca o statusie urządzenia.

Brother P300BT app

Mała i lekka drukarka jest kompatybilna z sześciowarstwowymi taśmami Brother TZe – cienkimi, ale trwałymi. Znaki zaś nanoszone są za pomocą termotransferu i są odporne na przetarcia, zalania, temperaturę oraz kontakt z chemikaliami i światłem słonecznym. Całości dopełnia ręczna gilotyna.

Drukarka etykiet Brother P-touch P300BT ma wymiary 115 x 61 x 115 mm i waży 380 gramów. Może być zasilana za pomocą zasilacza albo też zestawem 6 baterii AAA, co czyni z niej urządzenie mobilne. Cena wynosi około 200 złotych.

Źródło: Brother

Odsłon: 2240 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. R2rr0
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-07 09:30

  "Malutka, mała" jest w tekście kilka razy, ale rozmiarów nie podano. Super...

  Skomentuj

  1. Wojciech Kulik
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-06-07 09:42

   Słusznie, dzięki - dodane

   Skomentuj

 2. perpetoom
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-06-08 15:34

  Jakby kogoś temat zainteresował: urządzenie drukuje na taśmach TZe o szerokości 3.5, 6, 9 i 12mm. Mają one zwykle 8m długości i z góry zdefiniowany kolor "tła" oraz "nadruku". Ceny za "rolkę" zaczynają się od 20 PLN.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!