Gry

Dziś premiera gry Jagged Alliance: Rage!

z dnia 2018-12-06
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
1 komentarz Dyskutuj z nami

Dzisiaj na rynku oficjalnie zadebiutowała gra Jagged Alliance: Rage! – najnowszy spin-off serii, z którą większość graczy ma raczej pozytywne wspomnienia.

Jedni nie mogli się tego doczekać, inni do końca mieli nadzieję, że to się jednak nie stanie. Dziś na rynku debiutuje gra Jagged Alliance: Rage! – równocześnie na pecetach, PlayStation 4 i Xbox One.

Jagged Alliance: Rage! przenosi nas o 20 lat do przodu względem historii z oryginalnej gry. Z niewieloma sojusznikami trafiamy do dżungli, w której przychodzi nam rzucić wyzwanie bossowi narkotykowemu, próbując odbić wyspę, którą uznał najwyraźniej za swoją. 

Jagged Alliance: Rage! screen

Jak zwykle w tej serii będziemy musieli wykazać się niemałym zmysłem taktycznym. Każdy ruch musi być przemyślany, a ruch przeciwnika – przewidziany. Dodajmy, że bawić można się w pojedynkę lub ze znajomym w trybie współpracy. Jak czytamy w opisie… 

„Przez cały czas znajdować się będziesz na krawędzi załamania - bez wody i wsparcia z domu, musisz poprowadzić drużynę doświadczonych najemników w walce z przeważającymi siłami wroga. Użyj swego geniuszu taktycznego, aby zniszczyć ich budynki i zwiększyć siły mieszkańców wyspy, którzy chcą odzyskać to, co im się prawnie należy”.

A to już premierowy zwiastun tej produkcji:

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: HandyGames, Steam

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Grafika jakby wszystko było z plastiku. Już pierwszy Jagged miał problem nieklimatycznej grafiki względem starego i pikselowatego (320x200x8) UFO/XCom ale to co widać w nowej wersji to jak symulator zabawy plastikowymi żołnierzykami po plastikowej makiecie. Tragedia.