Gry komputerowe

Emocjonujące starcia 1v1 w Quake Champions

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-05-18

Tryb Pojedynku w Quake Champions pozwoli wam raz na zawsze ustalić, kto lepiej radzi sobie w tej dynamicznej strzelaninie.

Gdy na jednej arenie w Quake Champions w szranki staje wielu graczy, trudno jednoznacznie określić, który z zawodników jest lepszy – zbyt dużo jest bowiem dodatkowych czynników. Aby rozstrzygnąć ostatecznie, czy lepszy jesteś ty czy on lub ona, ekipa id Software przygotowała Tryb Pojedynku.

W Trybie Pojedynku do walki staje dwóch graczy. Każdy z nich może wybrać trzech czempionów, a wygrywa ten, kto pokona wszystkich trzech bohaterów sterowanych przez rywala. Niczym w rasowej bijatyce, gra toczy się w formie trzyrundowej.

„Wybierając swój skład, walczący muszą zdecydować, którzy czempioni lepiej pasują do ich indywidualnego stylu gry, a jednocześnie mogą skutecznie przeciwstawić się postaciom wybranym przez przeciwnika” – czytamy w zajawce na blogu.

Informacji tej towarzyszy zwiastun, który przedstawia pełen zapis pojedynczej rundy w Trybie Pojedynku. Jeśli więc zainteresowała was ta forma rozgrywki, koniecznie rzućcie okiem, jak będzie to wyglądać w praktyce:

To kolejny tryb rozgrywki w Quake Champions, którym podzielili się z nami twórcy. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy szczegóły Trybu Ofiary – zespołowego trybu rywalizacyjnego 4v4.

Źródło: Bethesda Blog

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wolałem kiedy walczono jak twardziele, bez mielenia ozorem.
  Zaloguj się
 • avatar
  Jakoś mnie nie rusza. Nawet sentymentalny tik ledwo ledwo na widok Rangera.
  Zaloguj się
 • avatar
  Mi gra się podoba, ale z 60hz ekranem nie ma co podchodzić do tego tytułu bo to katorga.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Kiedy widze 1v1 to bardziej przypomina mi się UT niż stary Quake. Gdyby mapy były większe, nowy Quake były bardziej podobny do UT niż do starego Quake'a.
  Zaloguj się