Na topie

Fallout 76 otrzymał darmowe rozszerzenie Wild Appalachia

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twórcy cały czas wydają nie tylko poprawki, ale jednocześnie skupiają się na przygotowywaniu dodatkowej zawartości. Udostępnione rozszerzenie wprowadza sporo nowości.

 • Fallout 76 otrzymał darmowe rozszerzenie Wild Appalachia
A A

Trudno przypuszczać aby Fallout 76 bił rekordy popularności. To tytuł owiany bardzo złą sławą, niemniej najwyraźniej nie brakuje graczy, którzy decydują się poświęcać mu swój wolny czas. Sugeruje to fakt, iż twórcy cały czas wydają nie tylko poprawki, ale jednocześnie skupiają się na przygotowywaniu dodatkowej zawartości.

Światło dzienne ujrzało rozszerzenie Dzikie Appalachy. Udostępniono je za darmo na wszystkich platformach docelowych Fallout 76. Nowości jest tu całkiem sporo, bawiący się przy grze nie powinni narzekać.

Dzikie Appalachy to między innymi nowy tryb Przetrwanie, nowe zadania (Straszna strzyża! i Zawsze wzwyż), nowe funkcje (legendarny handlarz, przetwarzanie oraz warzenie i destylacja pozwalające odkryć tajemnice zakazanego Nuka-bimbru) czy nowe wydarzenie sezonowe Parada Fasnacht.

„Mityczna bestia, zaginione pokolenie zwiadowców i najmocniejsze trunki w tej części pustkowia. Witamy w Wild Appalachia - serii nowych darmowych zadań, funkcji, wydarzeń, systemów rzemieślniczych i nie tylko, już dostępnych w Falloucie 76.”


Źródło: Bethesda Polska

Odsłon: 3908 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. SirMichael
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2019-03-14 12:29

  ktoś jeszcze w to gra?

  Skomentuj

 2. nimitz
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-14 12:32

  Ja chyba jeszcze raz spróbuję... Wydałem te prawie 40 zł na kilka godzin gry to może dam jeszcze jedną szansę temu tytułowi chociaż oczywiście mocno sceptycznie ;)

  Skomentuj

 3. plitea
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-03-14 13:00

  A po co?

  Skomentuj

 4. Blackshadow
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-14 13:59

  Ktoś się orientuje czy już nie wywala z gry?

  Skomentuj

  1. ammarmar
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-03-14 14:37

   Ostatnio wywaliło mnie z gry jakieś trzy patche temu. Chociaż ostatnio nie grałem, bo wątek fabularny i wszystkie zadania poboczne właściwie skończyłem. Fajnie, że dodają w końcu nowy content.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!