Gry

FIFA 16 gratką dla fanów Realu Madryt

z dnia 2015-07-23
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Electronic Arts pochwaliło się podpisaniem umowy z Los Blancos.

FIFA 16 Real Madryt

Już od jakiego czasu wiemy, iż twarzą nowej odsłony serii FIFA będzie Lionel Messi. Twórcy gry zdecydowali się jednak na krok, dzięki któremu powody do zadowolenia będą mieli gracze raczej nie sympatyzujący z Argentyńczykiem i zaliczający się do zwolenników Realu Madryt.

Electronic Arts pochwaliło się podpisaniem umowy z Los Blancos, na podstawie której stało się oficjalnym i wyłącznym (w kategorii gier wideo) partnerem hiszpańskiego klubu. Będzie miało to przełożenie już na FIFA 16, gdzie zobaczymy zaktualizowane trójwymiarowe modele głów czternastu najpopularniejszych piłkarzy Realu Madryt, w tym oczywiście Cristiano Ronaldo czy Karima Benzemy. Dodatkowo, przez cały sezon pojawi się kilka atrakcji, w tym turniej w FIFA 16 z udziałem piłkarzy Realu Madryt.

„Zobacz gwiazdy Real Madryt C.F. Ronaldo, Rodrígueza, Benzemę i innych przeniesionych do gry FIFA 16. EA SPORTS jest oficjalnym partnerem Realu Madryt w kategorii gier.”


Dlaczego wybór padł akurat na Real Madryt? Odpowiedź jest bardzo prosta. Mowa o jedynym na najpopularniejszych klubów świata, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w serii FIFA. Wystarczy spojrzeć na bardzo ciekawą infografikę z tym związaną, dotyczącą FIFA 15.

FIFA 16 infografika
kliknij, aby powiększyć

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Przypomnijmy, iż  FIFA 16 zawita na nasz rynek 25 września. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: easports, youtube

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wszystkie dzieciaki rzucają się na Real i Barce. Gonią ci z Bayernu, ale to tylko dlatego, że jest tam Lewandowski.
  Zaloguj się
 • avatar
  Prawdziwi fani piłki kupują piłkę i idą nawet na kawałek łąki pokopać...

  Przed monitorem to tylko leszcze siedzą, a nie fani piłki.
  Zaloguj się
 • avatar
  Gdzie Messi?