Na topie

Masz Frostpunk? W środę pojawi się nowy scenariusz - Upadek Winterhome

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Jeśli posiadasz swój egzemplarz gry Frostpunk i główny wątek fabularny masz już za sobą, to mamy dobrą wiadomość: już w przyszłym tygodniu pojawi się nowy scenariusz do pobrania zupełnie za darmo.

 • Masz Frostpunk? W środę pojawi się nowy scenariusz - Upadek Winterhome
A A

Frostpunk to kawał solidnej strategii – klimatycznej i emocjonującej. Co więcej, odpowiedzialna za nią ekipa 11 bit studios zapowiedziała, że premiera (która odbyła się w kwietniu) to tylko początek i w następnych miesiącach będą pojawiać się bezpłatne rozszerzenia i aktualizacje. Wywiązuje się z tych obietnic, o czym po raz kolejny przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

Pierwsza aktualizacja przyniosła hardkorowy tryb Survivor, obsługę technologii Nvidia Ansel i liczne poprawki. W sierpniu pojawiło się natomiast DLC zatytułowane People and Automatons, zwiększające opcje personalizacji oraz upiększające oprawę wizualną. Teraz nadszedł czas na to, na co czekaliśmy najbardziej, a więc na nowy scenariusz.

Już 19 września każdy posiadacz gry Frostpunk będzie mógł bez opłat pobrać fabularne rozszerzenie Upadek Winterhome (będące w rzeczywistości prequelem). Twórcy obiecują „nową” lokalizację z kolejnymi sekretami do odkrycia, nieco zmodyfikowaną mechanikę rozgrywki i opowieść o upadku tytułowego miasta, na której poznanie trzeba będzie przeznaczyć „kilka godzin”. 

Prace nad tym rozszerzeniem zostały już zakończone, więc nie ma mowy o obsuwie. Równocześnie ekipa dłubie przy kolejnych aktualizacjach, które wprowadzić mają między innymi tryb niekończącej się rozgrywki i kreator screenów.

Źródło: 11 bit studios

Odsłon: 2640 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-09-14 09:28

  a fajna ta gra? nie słyszałem o niej.

  Skomentuj

  1. chrisplbw
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-09-14 10:06

   Jak nie słyszałeś również o This War of Mine, to nawet nie zaczynaj zabawy.

   Skomentuj

 2. Jamalos
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-09-15 23:44

  Gra fajna i nie należny do najłatwiejszych. Polecam

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!