Na topie

GOODRAM na IEM 2018 - jakie atrakcje na stoisku polskiego producenta?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

W tym roku GOODRAM będzie obecny na wspólnym stoisku ze sklepem Alsen. Nie zabraknie prezentacji nowych produktów, turniejów i spotkań z YouTuberami.

 • GOODRAM na IEM 2018 - jakie atrakcje na stoisku polskiego producenta?
A A

Już za kilkanaście dni startują finały Intel Extreme Masters, a więc jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych imprez e-Sportowych (w tym roku odbywa się przez dwa weekendy: 24-25 lutego oraz 2-4 marca). Dodatkowym bonusem są IEM Expo, a więc targi firm związanych z e-Sportem IEM Expo - jednym z wystawców będzie polska marka GOODRAM, jako partner i współwystawca na stoisku firmy Alsen.

Katowicki IEM został przygotowany ze światowym rozmachem. Oprócz sceny głównej, organizatorzy przygotowali powierzchnię ponad 8 000 m2. Na IEM Expo odwiedzający będą mogli obejrzeć jeszcze więcej rozgrywek na trzech dodatkowych scenach, wypróbować najnowszy sprzęt oraz odwiedzić stanowiska rodzimych i międzynarodowych firm związanych z branżą IT.

GOODRAM SSD IRDM
Na stoisku producenta zobaczymy nowe dyski SSD IRDM

GOODRAM będzie obecny na stoisku B2 w hali katowickiego MCK. Polski producent pokaże swoją ofertę dedykowaną dla graczy i entuzjastów z serii IRDM. Na stoisku producenta będzie można zobaczyć m.in. szybki SSD IRDM Ultimate pod PCIe Gen 3x4 M.2, a także odświeżone dyski IRDM oraz IRDM PRO pod SATA. Dla uzupełnienia linii performance, GOODRAM zaprezentuje najnowsze, wysoko taktowane moduły IRDM X DDR4.

To jednak nie wszystko, bo na stoisku znajdzie się 21 stanowisk gamingowych z podzespołami marki GOODRAM, a także wyposażonych w akcesoria marki Trust oraz monitory AOC. Organizatorzy przewidzieli możliwość zagrania w najpopularniejsze gry takie jak: Counter Strike, League of Legend, Hearthstone, FIFA 18, Rainbow Six czy StarCraft.

GOODRAM IRDM X DDR4
Nie zabraknie też nowych pamięci DDR4 dla entuzjastów

Fani piłki nożnej będą mogli sprawdzić poziom swoich umiejętności z profesjonalnymi graczami drużyny esportowej ALSEN-Team dywizji FIFA takimi jak: mRN, bejott czy Riptorek. Turnieje przeplatane będą odwiedzinami znanych YouTuberów: DJ Pallaside’a, Leha i Prawusa.

Dzięki współpracy z Alsen, wybrane produkty serii IRDM dostępne będą w specjalnej ofercie cenowej zarówno przed eventem, jak również w trakcie jego trwania w specjalnie na ten cel przygotowanej strefie sprzedaży.

Źródło: GOODRAM

Odsłon: 6961 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. rbxxxx
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2018-02-15 12:42

  Goodram od lat pokazuje na targach sample różnych "przecinaków", a potem nic z tego nie wynika.
  Np. GOODRAM Iridium Ultimate z 2015r.
  http://www.benchmark.pl/aktualnosci/goodram-zapowiedz-dyskow-ssd-pendrive-kart-pamieci-iridium.html
  Był w sprzedaży którykolwiek z tych sprzętów?

  Skomentuj

  1. rafer_alston
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-02-17 08:56

   Potwierdzam słowa przedmówcy. Sam czekałem na te kozackie RAMy do budowy mojego kompa na bazie CPU Ryzen rok temu. Po premierze okazała się jedna wielka lipa.

   Skomentuj

  2. super005
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-02-25 08:17

   Ja również potwierdzam - ponad rok czekałem na zapowiadane już od połowy 2015 roku nośniki NVMe, ale się nie doczekałem .... i kupiłem u konkurencji. Czyli od lat ta sama strategia: najpierw dużo krzyku, a potem długa cisza.

   Skomentuj

 2. ryzen
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-02-15 15:45

  Napiszcie newsa kto jeszcze będzie się wystawiał na IEM.

  Skomentuj

 3. chotnik2
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-02-15 16:30

  podziekuje za te spotkania z Jutuberami

  Skomentuj

 4. Kiciulek
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-02-15 22:26

  No wreszcie, bo już prawie zapomnieliśmy o dyskach Goodrama.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!